Юні франківчани виступатимуть в чемпіонаті та кубку України з футзалу

20 жовтня 22:30
Переглядів: 293
НФК Ураган

19 жовтня в Києві у приміщенні Будинку футболу відбулася організаційна нарада Комітету дитячо-юнацького футзалу Асоціації футзалу України.

На заході були присутні тренери та представники провідних дитячо-юнацьких футзльних команд країни, які ознайомилися з роботою новоствореного комітету та обговорили систему проведення змагань, терміни та склад учасників. Чемпіонат та Кубок України з футзалу серед юнацьких команд пройде у чотирьох вікових категоріях: U-17, U-15, U-13 та U-11. Старт регіональних змагань в чемпіонаті заплановано на листопад, а в Кубку на грудень 2015 року. Фінальні ігри в обох турнірах пройдуть взимку та навесні 2016.

Цього сезону до постійних учасників розіграшу чемпіонату та кубку України з футзалу дитячих команд НФК "Ураган" та городенківської "Освіти" долучиться дебютант змагань - ФОСК "Прикарпаття" з м. Коломия. Юні коломияни виступатимуть у віковій групі U-13 (2003-2004 р.н.). Всі команди з Івано-Франківської області спочатку змагатимуться серед однолітків із Західної Конференції, куди також входять колективи з Волинської, Закарпатської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.   

Нагадаємо, що основу команди ФОСК "Прикарпаття" складають фіналісти Коломийського Міськрайонного "Кубку НФК Ураган" - учні СШ № 1 м. Коломия та с. Лісний Хлібичин Коломийсього району, підсилені кращими гравцями інших шкіл міста та району 2003-2004 р.н.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: