Юні легкоатлети з Тернопілля привезли сім медалей з "Призів Придністров’я"

30 березня 16:00
Переглядів: 186
легка атлетика

У місті Городенка Івано-Франківської області відбувся Всеукраїнський турнір з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003 років народження і молодших «Призи Придністров’я». У змаганнях брали участь юні легкоатлети дитячо-юнацьких спортивних шкіл Івано-Франківської, Чернівецької та Тернопільської областей. Наші спортсмени успішно виступили на цих змаганнях, - повідомляє Федерація легкої атлетики області. Зокрема, шість медалей вибороли на турнірі вихованці Зборівської ДЮСШ.

Так, Володимир Дорош посів перше місце на дистанції 600 метрів, Святослав Наконечний завоював «золото» на дистанції 1000 метрів, срібними призерками стали Андріана Антонюк (дистанція 300 метрів) та Віталій Кіпибіда (дистанція 600 метрів). Ще одну медаль – «бронзу» – у бігу на 600 метрів здобув Віктор Ситник. Також Володимир Дорош, Віталій Кіпибіда, Віталій Берестецький та Петро Валюс стали срібними призерами в естафетному бігу 4х100 метрів серед юнаків. Готували команду до змагань тренери-викладачі Зборівської ДЮСШ Володимир Небельський та Ольга Кутна.

Ще одну нагороду до медальної скарбнички Тернопільської області приніс спортсмен із Чорткова Назар Свирида. У бігу на 30 м легкоатлет виборов друге місце. Назар Свирида представляє Чортківську ДЮСШ, де займається під керівництвом тренера-викладача Валерія Большакова.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: