Юні "ураганівці" на міжнародному турнірі в Болгарії

14 червня 11:09
Переглядів: 131
Ураган

Дві команди «драконів» взяли участь у міні-футбольних змаганнях

Спортивний сезон 2017/2018рр. на фінішній прямій, тому, як провести його завершення найкраще, як не на узбережжя моря? І звісно, як без футболу? Тому вихованці Академії 2011 р.н. вирішили часу не гаяти і взяли курс до сонячної Болгарії.

Впродовж 4-14 червня у курортному містечку Святий Влас пройшов міжнародний дитячий міні-футбольний турнір «MistralCup», учасниками якого стали понад 35 команд вікових груп 2007-2011 р.н. із чотирьох країн – України, Росії, Румунії та Болгарії.

До місця призначення семирічні «ураганівці» під керівництвом тренера Петра Липецького та своїх батьків подолали сотні кілометрів. Але зі старту розповіли, що налаштовані виключно на перемоги, і представили відразу дві команди. Суперниками прикарпатців стали болгарський «Бургас», київський «Football Kids», «Foxes» та «Чайка» з Вишгорода, «Ураган1» зі старту провів напружений батл зі столичним «Football Kids», якому мінімально поступився – 1:3, не здобула бажану перемогу і друга команда, яка програла 0:6. Дальше –«дракони» зустрілися в очному протистоянні, в котрому тріумфував «Ураган1» – 9:0.

На рівні «дракони» грали із візаві з Вишгорода, «ураганівці» демонстрували змістовну і дисципліновану грі, втім «Foxes» та «Чайка» все-таки залишили залікові бали за собою, обігравши «драконів» з рахунком 2:0 і 3:0 відповідно.

Драматичним видався батл із «Чайкою», де долю матчу вирішив єдиний гол, який пропустила перша «ураганівська» команда. Не легко довелося і «Урагану2», який змушений був протистояти місцевому «Бургасу» та його шаленій підтримці, у підсумку – 0:10.

У заключний день з господарями зустрівся і «Ураган-1», і поступившись з рахунком 1:3 завоював підсумкове 5 місце. На шостій позиції завершила турнір і друга команда, яка в останньому матчі програла киянам – 0:5.

 Вихованці Академії НФК «Ураган» провели насичений футбольний інтенсив – напружені турнірні ігри, товариські матчі, тренування, і з валізою відмінного настрою повертаються додому. Ще ба пак! Кожен день – нова історія! Життя у таборі, спільні посиденьки, прогулянки, активний відпочинок на Чорному морі, морські прогулянки та цікаві шоу-програми! Тож старт літа – вдалий!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: