Юних тернополян кличуть кидати комп'ютери та зайнятися тенісом

02 червня 20:06
Переглядів: 278
теніс

Залучити дітей до активних занять фізкультурою та спортом прагнуть організатори першого в Тернополі Кубка міста з тенісу. Літо – найбільш сприятлива пора для цього виду спорту. Тож варто сподіватися, що проведення таких змагань стане доброю традицією.

Разом із тернопільськими дітками на кортах педуніверситету змагалися учасники з Хмельницького та Івано-Франківська. Загалом – дванадцять учасників до 10-ти років.

- Наш турнір проходив три дні, - каже організатор Кубка Тернополя з тенісу Остап Гевко. - Переможцями у індивідуальному заліку стали Олексій Корнєв та Анастасія Дядченко. Незважаючи на дощ та несприятливу погоду, нам вдалося провести всі заплановані ігри у повному обсязі. А дітки, особливо у другий день, показали доволі високий рівень майстерності і видали хорошу гру.

За словами організатора, усіх учасників турніру поділили на дві групи по 6 тенісистів у кожній. Враження від змагань - лише позитивні.

- Гості нашого турніру залишилися задоволеними і пообіцяли приїздити ще, - додає пан Гевко. - А це для нас дуже важливо, адже перед візитом на змагання тренери та батьки цікавляться, як проходив той чи інший турнір. Якщо добре, то вони залюбки відправляють своїх дітей на наступні турніри. Я маю надію, що у Тернополі відбудеться ще не один подібний дитячий турнір з тенісу. Даний турнір ми плануємо зробити щорічним, щоб наші юні спортсмени мали змогу підвищувати свої ігрові навички та кваліфікацію.

Літо, за словами Остапа Гевка, найбільш сприятлива пора для тенісу. У цей час проходять чимало тенісних турнірів.

- Нещодавно наші спортсмени їздили на чемпіонат України серед діток до 10-ти років, - каже чоловік. – Зважаючи на економічну ситуацію в країні, можемо виїздити лише на турніри по Західній Україні – у Луцьк, Рівне чи Львів. На виїзних турнірах намагаємося показати якомога кращий рівень гри та підготовки.

Місць для тренувань, особливо у теплу пору року, вистачає. У Тернополі є кілька тенісних кортів. Два корти на території педуніверситету, два у парку ім. Т. Г. Шевченка та один на "Ватрі".

- Незабаром на кортах у парку ми хочемо організувати програму Федерації тенісу – "Грати у теніс – це круто!", - пояснює Остап Гевко. - Мета цієї програми навчити азам тенісу школярів 4-8 класів. Наша країна прагне йти у Європу, а там теніс - це надзвичайно популярний вид спорту, яким володіють чимало людей. Крім цього, сучасні діти малорухливі і більше цікавляться комп’ютерами телефонами, ніж активним спортом. Відповідно, ми хочемо певний контингент дітей долучити до активних занять фізкультурою і тенісом зокрема. Можливо, хтось зможе досягти успіху у нашому спорті і продовжить займатися ним.

Переможців та призерів Кубка Тернополя традиційно нагородили кубками, медалями та грамотами. Також для юних тенісистів організували солодкий стіл.

- Я вважаю, що такі турніри дуже важливі та потрібні, - додає пан Гевко. - У Тернополі теніс ще не надто популярний вид спорту. Проте якщо кілька років тому у нашій Федерації було зареєстровано лише 3 спортсмени, то тепер ця цифра становить вже 19 тенісистів. Я вважаю, щоб досягти певного рівня можна лише на таких турнірах, де діти по-справжньому можуть випробувати свої сили на фоні інших суперників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: