Юрій Бакалов: "Довелося застосовувати ненормативну лексику"

05 листопада 18:19
Переглядів: 703
Бакалов

Головний тренер "Львова" Юрій Бакалов прокоментував поразку від "Ворскли"

"У нашій поразці ніякого секрету немає - ми зіграли два абсолютно різних тайми. Команду в першому таймі було не впізнати: те, про що домовлялися не виконувалося. Намагалися грати в незрозуміло який футбол, важко навіть слово підібрати. Ми залишали багато вільного простору, хоча говорили зовсім про інше.

У перерві мені довелося серйозно поговорити і команда вийшла в іншому стані. Не все виходило, але картина була абсолютно іншою: створювали моменти, багато що виходило. Так потрібно було грати з перших хвилин. За другий тайм я хлопців подякував: додали в агресії і стали грати щільно, намагалися врятувати матч, але не вийшло.

Зіграли роль тактичні зміни або настрій? Все разом. Ми освіжили фланг за рахунок заміни. Вийшов молодий Янчак, який володіє хорошими швидкісними даними. Також ми поговорили по-чоловічому, довелося застосовувати і ненормативну лексику. Напевно, буду так і робити в наступних іграх вже на установці.

Янчак з перших хвилин? Можливо, була моя помилка з вибором складу. Не буду виправдовуватися. Але у нас були великі проблеми зі складом перед грою. Випали три основні гравці, а це для нас - катастрофа. Десь відчувалася втома після матчу з "Динамо".

Жіноча бригада арбітрів? Я ніколи не обговорюю суддівство. Претензій у мене - немає", - .сказав Бакалов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: