Юрій Бакалов: "Гірник" показуэ футбол, який переріс Другу лігу"

01 листопада 10:50
Переглядів: 154
Бакалов

Головний тренер ФК Львів Юрій Бакалов прокоментував перемогу своєї команди в 1/8 фіналу Кубка України над Гірником (1:0).

"Ми припускали, що гра буде дуже важка, я про це говорив хлопцям перед матчем.

Ми до кожного суперника ставимося більш ніж серйозно. Я переглянув багато матеріалу по грі Гірника, була теорія, і найголовніше, що ми так і припускали, що буде дуже нелегко. Потрібно зробити комплімент супернику, команда мене дуже приємно здивувала. Гірник дійсно працює і грає в футбол, якісний, гарний футбол. Скажу відверто - це футбол не Другої ліги.

Напередодні ми провели дуже важкий матч з Динамо, який у нас забрав не тільки фізичні, а й моральні сили. Мені потрібно було відновити команду як фізично, так і, в першу чергу, психологічно. Потрібно було спуститися з неба на землю, тому що після таких перемог з'являється якась прохолода. Повторюся, що ми сьогодні виграли у дуже хорошої команди, і це приємно.

Гірник віддав нам ініціативу, намагаючись грати на швидких виходах з оборони. У них це непогано виходило в першому таймі, так що в перерві мені довелося вносити деякі корективи.

По ходу гри у нас було кілька тактичних перебудувань, поміняли трохи схему, і за рахунок цього, думаю, домоглися перемоги.

Оцінити гру легіонерів? У нас єдина команда, у нас немає розділень на легіонерів і українців, у нас єдиний колектив. Загалом же - десь є задоволення від гри, хоча не обійшлося і без помилок. Але без них у футболі не буває, так що сядемо, розберемо, і будемо рухатися далі", - підсумував Бакалов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: