Юрій Бакалов: "Хочемо грати у футбол, який подобався би глядачам і футболістам"

18 серпня 10:02
Переглядів: 126
Бакалов

Головний тренер ФК «Львів» Юрій Бакалов про те, чому він вирішив працювати з львівським колективом, в який футбол гратиме команда під його керівництвом, а також про матч із «Шахтарем», з яким «синьо-золоті леви» поміряються силами вже завтра, 18 серпня, на стадіоні «Україна» у Львові.

– Як Ви опинилися на тренерському містку ФК «Львів» і чому вирішили взятися за львівську команду? Про що була розмова з керівництвом та які завдання перед Вами поставлені?

– Надійшла пропозиція від керівників клубу приїхати і переговорити про можливу співпрацю. Якщо чесно, воно стало як приємним, так і дещо несподіваним для мене. Ми обговорили всі ключові моменти щодо подальшого функціонування та розвитку команди, згодилися в думках і підписали контракт. Завдання на сезон не змінюється – як мінімум, потрапляння до шістки. Також показувати гідну гру, щоб залучати глядачів на стадіон, та виховувати молодих футболістів для подальшого просування вперед.

– У Вас був період тривалістю майже в рік, після виходу з «Сталі», на протязі якого Ви не працювали на тренерському терені. Скучили за великим стресом і емоціями?

– Я працював з командою U-19 в «Скалі». З молодими гравцями. Це новий досвід, який, сподіваюся, ще мені знадобиться в житті. Звичайно, тренерська робота – це регулярний адреналін. Але ніщо не замінить практичну роботу в футболі, тим більше – з командою Прем’єр-ліги.

– Що скажете про ігровий потенціал ФК «Львів»? До цього протягом чотирьох матчів командою керував бразилець Жілмар, і він встиг поставити впізнаваний почерк команді…

– Ігровий потенціал у команди дуже хороший. Хочеться віддати належне Жилмару: команда подобалася вболівальникам, намагалася грати в розумний і якісний футбол. Звичайно, вона перебуває на початковій стадії свого становлення, але хочеться подякувати екс-тренеру за той рівень підготовки, який є в колективі. З багатьма гравцями я вже знайомий по спільній роботі в тій же «Сталі».

– У ФК «Львів» зібрані 7 бразильців, і до цього атакуюча вісь віддавалася на відкуп легіонерам. Чи збираєтеся ви також робити ставку на них в атаці або будете спробувати молодих хлопців з дубля?

– Мені потрібен час, аби зрозуміти, хто і на що здатен у цій команді. Природно, ми будемо приділяти увагу молоді – і U-21, і U-19. Проповідувати загальну схематичність, щоб вибудувати вертикаль і працювати в одному напрямку. Є футболісти – будемо з ними працювати, а далі час покаже.

– Який футбол Ви хочете бачити від ФК «Львів»?

– Футбол, який би подобався глядачам, футболістам і при цьому давав результат.

– Попереду матч з «Шахтарем». Не потрібно зайвий раз говорити про рівень суперника. За рахунок чого команда збирається добитися позитивного результату?

– Додатково налаштовувати і мотивувати футболістів на матч з «Шахтарем» не потрібно. Ігрова дисципліна – це першочергове у протистояннях з такими командами. Бажання ж, я думаю, у хлопців сповна.

– Що б Ви могли сказати уболівальникам, щоб вони підтримали команду в такий непростий суботній грі?

 – Уболівальники прекрасно розуміють, з ким грає ФК «Львів». «Шахтар» – чемпіон і команда європейського рівня. Прохання від мене і хлопців – в настільки непростій грі прийти на стадіон «Україна» і підтримати нас. Коли ФК «Львів» грав з «Арсеналом», «Динамо» і «Ворсклою», було дуже приємно чути скандування з трибун «Львів! Львів! Львів!».

Інформаційна служба футбольного клубу “Львів”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: