Юрій Бакалов: "Львів" давно чекав на домашню перемогу "

21 жовтня 21:25
Переглядів: 132
Бакалов

Головний тренер "Львову" Юрій Бакалов прокоментував перемогу львів'ян над "Арсеналом-Києвом".

"Удачу потрібно заслужити. Напевно, та робота, яку ми виконали була немарною. Було багато моментів в попередніх іграх, коли ми вели в рахунку, але нам в підсумку чогось не вистачало для перемоги і не щастило, тому ми заслужили удачу сьогодні. Гра була непростою, з гойдалками: були момент в обидві сторони, ціна помилки була дуже висока. Ми трохи більше хотіли перемогти і зуміли перетерпіти складні моменти.

Бруно? Не можна говорити тільки про одну людину. Гол - це зусилля всієї команди. Ми працювали весь тиждень над певними нюансами, знали як буде "Арсенал" грати. Передбачити було складно, але ми спробували це зробити. Не можна сказати, що Бруно - герой, перемога - заслуга всієї команди.

Сарнавський? Є таке поняття, як тренерське чуття. Дня три-чотири тому, я зрозумів, що він повинен грати. До Саші Бандури немає ніяких претензій, він залишається нашим капітаном і важливим гравцем. Ми поміняли не тільки воротаря, але і гравців на інших позиціях, з розрахунком під "Арсенал". Я думаю, з урахуванням результату, це дало свої плоди", - сказав Бакалов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: