Юрій Бакалов: "На глобальну перебудову у "Львові" часу немає"

22 серпня 08:28
Переглядів: 168
Бакалов

Головний тренер ФК Львів Юрій Бакалов поділився думками про призначення на свій пост, а також розповів про потенційну перебудову команди.

- Пропозиція Львова надійшла до Вас несподівано?

- Абсолютно! Все сталося в лічені години, без будь-яких попередніх розмов. У мене є принциповий пункт: я не розглядаю пропозицій від команд, у яких чинні тренери, тому що вважаю неетичним підсиджуватиме колег. У Львові ситуація склалася форс-мажорна: головний тренер раптово пішов.

Дзвінок від керівників клубу застав мене зненацька. Але думати довелося швидко. Увечері 16-го приїхав в місто, а вранці - вже працював в команді.

- Зазвичай головний тренер приходить зі своїм штабом. Чому Ви зберегли всіх помічників Жилмара?

- На те є дві причини. Поки я перебував у творчій відпустці, практично всі мої помічники виявилися задіяні в інших клубах, і ми з керівництвом Львова прийшли до єдиної думки, що немає сенсу запрошувати нових людей на місце тих, хто добре знає можливості всіх футболістів і може оперативно ввести мене в курс справи.

Крім того, я добре знав майже всіх співробітників тренерського штабу Жилмара. А керманич воротарів Тарас Гребенюк працював зі мною в Арсеналі, Славутичі і Черкаському Дніпрі.

- Думки про роботу Жилмара у Львові досить компліментарні. Чи доведеться гравцям за такий короткий період перебудовуватися під нову схему гри і вимоги нового керманича?

- Я завжди дотримувався принципу "ламати - не будувати". На глобальну перебудову часу немає, та й сенсу в ній я, зізнатися, не бачу - на виході можна втратити більше, ніж набути. Мій попередник і його штаб виконали ґрунтовну роботу, яка приносила плоди.

Експерти і журналісти в один голос відзначають: за Жилмара команда грала в футбол. Значить, потрібно зберегти все краще і ввести незначні корективи - акуратно і дозовано, - сказав фахівець.

Наступний матч львів'яни зіграють з Маріуполем. Поєдинок відбудеться 26-го серпня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: