Юрій Бакалов: "Потрібно багато працювати в тактичному плані"

26 серпня 16:29
Переглядів: 133
Бакалов

Головний тренер ФК «Львів» Юрій Бакалов розповів про підготовку «синьо-золотих левів» до матчу 6-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги з «Маріуполем».

– Юрію Михайловичу, розкажіть про передматчеве тренування ФК «Львів» напередодні виїзної гри з «Маріуполем». На чому була сфокусована підготовка до поєдинку?

– Робота була спрямована на удосконалення техніко-тактичної підготовки команди напередодні матчу з «Маріуполем». Також було теоретичне заняття – показали хлопцям сильні і слабкі сторони суперника.

– Як охарактеризуєте наступного суперника «синьо-золотих левів» в УПЛ?

– «Маріуполь – дуже хороша і збалансована команда, зіграна, в ній виступають кваліфіковані футболісти. Команда досить здорово лавірує між декількох тактичних схем. Що стосується нашого матчу, то постаралися врахувати всі ці фактори, щоб досягти успіху.

– У «азовців» був непростий ігровий період, коли потрібно було виступати і в чемпіонаті України, і в кваліфікаційних поєдинках Ліги Європи. Як вважаєте, це може стати у нагоді львівській команді?

– Зараз «Маріуполь» вже вилетів з єврокубків. Я думаю, що той досвід, який вони набули, допоможе їм у чемпіонаті. Хоч вони і вибули з турніру, але матчі з суперниками такого високого рівня чималого коштують. У кожній лінії є лідери, які готові повести колектив за собою – Худжамов, Яворський, Фомін. Зараз ще посилив команду Федорчук, який додав строгості в оборонних порядках. Швидкі фланги – Чурко і Тищенко. Я вважаю, що зараз «Маріуполь» знаходиться не на своєму місці в турнірній таблиці.

– У Вас вже був час придивитися до колективу після того, як Ви очолили ФК «Львів». Які зробили висновки стосовно побаченого?

– Поки існують проблеми, які необхідно вирішувати. Команду до сезону готував інший тренер, я ж певні моменти підготовки бачу трохи по-іншому. Але, в цілому, нам потрібно багато працювати в тактичному плані. Щоб команда не підв’язувати під кожного конкретного суперника, а нав’язувала свою гру.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: