Юрій Бакалов: "Рухаємося у вірному напрямку, але тільки за це очки не дають"

04 вересня 11:17
Переглядів: 141
Бакалов

Головний тренер ФК «Львів» Юрій Бакалов на післяматчевій прес-конференції прокоментував нічию з «Олександрією» у матчі 7-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги (2:2).

– На жаль, ми повторили минулу гру, відігравши два різних тайми. У першому таймі команда виконувала те, що потрібно, і, відповідно, був позитивний результат. У другому таймі були проблеми, і я цього не приховую. Це функціональна непідготовленість плюс характер і ігрова дисципліна. Ось цього нам поки що бракує.

– Як оціните гру бразильців з тих пір, як Ви очолили ФК «Львів»?

– Хлопці приїхали в різний час, у них різна ступінь функціональної і тактичної готовності. А тут ще й прийшов новий тренер, який висуває нові вимоги. Приємно, що не тільки вони, а й вся команда уважно прислухається до них. Інша справа, що не зовсім все виходить, як хотілося би. Згідно тієї гри, яку ми фрагментарно демонструємо, ми рухаємося у вірному напрямку, але, на жаль, тільки за це очки не дають. І я б не поділяв команду на українців і бразильців, ми всі працюємо і рухаємося вперед, але не так швидко, як хотілося б.

– Склалося враження, що після двох забитих м’ячів команда «сіла» на власну половину поля, і «Олександрія» цим скористалася, вдало посиливши гру за допомогою замін …

– Я й сказав про ігрову дисципліну. У перерві ми говорили з хлопцями про те, що потрібно забути рахунок першого тайму і грати в той самий футбол, який вони демонстрували до цього моменту, використовувати ті варіанти, які ми награвали на тренуваннях. Але, по-перше, потрібно віддати належне головному тренеру «Олександрії», який провів дві вдалі заміни. Вони кардинально розгорнули гру в наш бік.

Ну і ігрова дисципліна з характером. Хлопці сильно низько «сіли» до власних воріт, спростили роботу «Олександрії» і ускладнили її собі. Хоча, як показали відрізки останніх хвилин гри, можна було вибігати в контратаки і вирішувати цілі на гру. Завдання грати на утримання рахунку ні в якому разі не було. На жаль, ми наступили на ті ж граблі, що були у нас у Маріуполі.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: