Юрій Бакалов: "Сьогодні "Шахтар" мені як тренерові трохи відкрив очі"

19 серпня 15:02
Переглядів: 186
Юрій БАКАЛОВ

Головний тренер "Львова" Юрій Бакалов відповів на питання журналістів після матчу з "Шахтарем" (0:2).

– Напевно, багато говорити немає потреби. Ви чудово все бачили. Як би мені не хотілося, сьогодні рівень "Львова" й "Шахтаря" різний. Попри всю повагу – не хочу образити своїх хлопців, – однак є певний рівень майстерності та розвитку. У цьому "гірники", звісно, сильніші. Протягом короткочасного періоду ми спробували зробити деякі тактичні зміни в плані на гру. Не все вийшло, адже, по суті, не провели жодного тренування. Учора нам трохи завадив дощ, сьогодні рано вранці розставили лише певні акценти. Утім була гарна зустріч. Не обійшлося без помилок. До хлопців у мене є запитання, проте немає претензій. Усе, що вони на сьогодні могли, напевне зробили. "Шахтар" є "Шахтар". Ми хотіли домогтися позитивного результату, але суперник переміг цілком заслужено.

– Вас призначили за день до матчу. Що можна встигнути зробити протягом цього часу? Чи консультувалися ви з кимось, чи спілкувалися з Жилмаром щодо стартового складу?

– Гарне запитання. Мабуть, це не таємниця: добу я майже не спав. Потрібно було вивчити багато інформації, наданих клубом матеріалів. На щастя, коли ще не знав, що працюватиму з цією командою, за збігом обставин дивився три матчі "Львова". Два з них на власні очі – у Києві з "Арсеналом" та з "Ворсклою" тут. Однак тоді я був глядачем, а сьогодні вже тренер. Змінити щось було нереально. Деякі нюанси ми намагалися внести, проте коли програли, то не вдалося.

– За рахунку 0:0 ви мали стовідсотковий нереалізований момент, потім Адамюк невлучно пробив головою. Про що говорили з командою в перерві?

– Не розкриватиму нюансів, але зранку ми провели з хлопцями певну тренувальну роботу. Плюс зважив на власний досвід. Так, це було давно, однак ми з "Арсеналом" грали із "Шахтарем" і перемогли 2:0. Згодом працював у Другій лізі зі "Славутичем": ми вперше дістались півфіналу Кубка, трималися 110 хвилин, нічийний рахунок у додатковий час… Що потрібно було сказати в перерві? Лише підбадьорити, аби іскорки додалися в очах. "Шахтар" – команда граюча, проте з нею тому, напевно, простіше, ніж з деякими іншими суперниками в УПЛ. Звісно, ми закрились, але не просто відбивалися, а намагались демонструвати свій футбол – про нього ми домовилися з хлопцями. Якщо б усе вийшло, результат міг бути іншим. Та нічого: ми виглядали гідно й намагалися грати у футбол.

– Жилмар добирав склад під власне бачення. Чи будуть у "Львові" новачки?

– Аби конкретніше відповісти на запитання, слід ближче ознайомитись із можливостями тих, хто є в обоймі. За добу визначити якість того чи іншого виконавця неможливо. Сьогодні "Шахтар" мені як тренерові трохи відкрив очі – які є прогалини та над чим слід працювати. Однак це наразі лише епізод. Потрібен певний строк, щоб оцінити ситуацію з усіх боків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: