Юрій Бакалов: "Яскравого футболу не вийшло, але кожна команда хотіла перемогти"

23 вересня 16:30
Переглядів: 162
Бакалов

Головний тренер ФК «Львів» Юрій Бакалов на прес-конференції після матчу з львівськими «Карпатами» у межах 9-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги прокоментував бойову нічию у львівському дербі – 1:1.

Велика подяка уболівальникам, які сьогодні прийшли на стадіон! Я не поділяю уболівальників на ФК «Львів» та «Карпати». Хочу подякувати всім прихильникам футболу. Нас трохи підвела погода, можливо, їх було б більше. Без уболівальників львівське дербі точно не вдалося б.

Гра сьогодні вийшла, причому у виконанні двох команд. Може, яскравого футболу і не було, але кожна команда дотримувалася свого плану і хотіла перемогти. Як вийшло – це вже інше питання. Природно, що не обійшлося без помилок, але, тим не менше, я вважаю, що дві команди були заряджені на перемогу. Але рахунок такий, яким він є на табло.

– У першому таймі команди обмінялися ударами в каркас воріт, а вже в другому пішла більш відкрита гра. ФК «Львів» грав по результату або ж все-таки було завдання взяти три очки сьогодні?

– Я не знаю, який стратегічний план на гру був у «Карпат», але я більше ніж упевнений, що і ФК «Львів», і «Карпати» прагнули виключно до перемоги. Хотіли виграти сьогоднішню гру і здобути три очки. В таких іграх супервідкритого футболу не може бути апріорі. Все-таки напруження боротьби, ажіотаж навколо – це ж львівське дербі!

Кожна команда гнула свою лінію, яскравого футболу не вийшло, але він, напевно, і не міг бути. Кожна команда намагалася використовувати свої козирі – щось вийшло, а щось ні. Будь-яка помилка могла коштувати надто багато. Спочатку ми помилилися при стандартному положенні. Але я подякував хлопцям в роздягальні за те, що після пропущеного м’яча, трохи нелогічного, гра не зламалася.

Ми продовжували грати в той футбол, який стратегічно вибрали на гру. Може, сьогодні він був простішим в нашому виконанні, ніж в попередніх матчах. Але спрацювало те, що ми награвали. Забитий м’яч був абсолютно заслуженим. Сьогодні дві команди можуть бути не задоволені рахунком, але все – по грі.

– Наставник «Карпат» Жозе Мораїш сказав, що саме вони сьогодні були ближчими до перемоги. Яка Ваша думка?

– Я не збираюся сперечатися зі своїм колегою. У кожного своє бачення того, як грали команди. Можна навести масу аргументів, хто був кращим, а хто – гіршим. Навіть за тими ж моментами, які були створені нами і «Карпатами». Я не беру стійки і перекладини, але перша чверть першого тайму повністю була під нашим контролем. Могли забивати і не один м’яч.

Потім вирівнялася гра, ініціатива переходила від однієї команди до іншої. Давайте так: якщо не враховувати штрафний, з якого «Карпати» забили другому таймі, що вони створили після перерви? У нас теж таких моментів особливо не було, тому я вважаю, що абсолютно рівна вийшла гра. Говорити про те, що хтось когось перевершив, напевно, не варто. Рахунок на табло красномовно говорить про це.

– У обох команд зашкалювала мотивація. Чи була додаткова мотивація з боку керівництва на гру? Подвійні преміальні за перемогу?

Багато розмов про футбол останнім часом стосується фінансової сторони. Давайте трохи відійдемо від цих критеріїв. Є протистояння двох львівських команд. І там, і там грають кваліфіковані футболісти. Думаю, фінансове питання у обох команд на першому плані не стояв. Принциповість, лише принциповість і той футбол, які демонструють обидві команди.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: