Юрій ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ: "Карпати" проти "Шахтаря" і "Динамо" грали краще, ніж проти "Говерли" і "Арсенала"

11 травня 00:35
Переглядів: 342
дячук сиавицький

На одному з тренувань перед матчем проти «Дніпра» виконувач обов’язків головного тренера «Карпат» Юрій Дячук-Ставицький відверто розповів про ситуацію всередині команди і про завдання, поставлені керівництвом. А почалася розмова з рішення КДК ФФУ, що виніс жорстокий вирок львівським уболівальникам. 

– Що є, то є. Не знаю, як грати без уболівальників, з ними звісно краще. Що ж, будемо грати за порожніх трибун. Десь це все буде нагадувати тренування, так, як ми і зараз займаємося, на порожньому стадіоні.

– Чи готова команда фізично і психологічно?
– Зарано ще про це говорити. До гри ще є час. Будемо спілкуватися з гравцями, проведемо тактичні заняття, напрацюємо стандарти. На всі питання відповідь дасть лише гра. 

– У весняній частині чемпіонату, коли команда пропускала гол, то розсипалася...
– Це психологія. Коли пропускали, то майже завжди програвали. Не вистачає певних якостей. Над цим треба працювати. Гравці мають розуміти, що борються за клуб, за герб. Ми говоримо про це і маємо достукатися до їхніх сердець, щоб вийти з такої ситуації з честю.

– У «Дніпра» зараз схожа ситуація. За медалі вже не поборешся, з Кубку вилетіли... 
– Не думаю, що ситуація така ж. Так, вони програли бронзу, Кубок. Але тепер їм треба своєю грою довести, що вони – сильна команда. З опущеними руками вони сюди не приїдуть. Думаю, що Хуанде Рамос змінить склад, дасть проявити себе гравцям, які хочуть довести, що готові виступати в «Дніпрі». Легко нам точно не буде. 

– У «Дніпра» не буде лідерів – Ротаня, Зозулі...
– Яка різниця? У них є 26 гравців. Думаю, що проти нас зіграють Федецький, Калініч, Кобахідзе, Кравченко... Підбір виконавців у «Дніпра» дуже хороший. Може, для них буде і краще те, що гратимуть футболісти, які мають менше практики, адже вони захочуть себе проявити, щоб залишитися в команді. 

– Вам вже не вперше доводиться рятувати «Карпати» від вильоту. Які слова вас мотивують з боку керівництва?
– Ніхто додатково мене не мотивує. Я багато років працюю в клубі. Якщо треба, значить треба. Є завдання, і його треба виконати.

– У вас складний календар...
– Не треба про це особливо розмірковувати. Ми маємо виконати завдання. Зараз всі команди більш-менш рівні. Самі подивіться, що «Карпати» проти «Шахтаря» і «Динамо» грали краще, ніж проти «Говерли» і «Арсенала».

– Не тисне психологічно на вас приставка в.о.?
– Та ні. Багато разів таке вже було. Мені байдуже.

– Одного разу, коли ви приймали «Карпати» у схожій ситуації, команда вилетіла... Яких помилок не варто зараз припускатися?
– Тоді була інші ситуація. Я прийняв команду, яка вже вилетіла, хоч ще була у вищій лізі. Я мав готувати її до першої ліги. В останньому турі ми обіграли «Кривбас» на виїзді. А зараз ситуація краща. У нас є шанс і ми маємо його використати.

– Якими були ваші перші слова до команди? 
– Зокрема, я гравцям сказав, що в футбол вони грати вміють. Тепер їм треба показати те, на що вони здатні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: