Юрій Габовда: "Чемпіонат Угорщини точно сильніший за Першу лігу України"

03 серпня 09:00
Переглядів: 138
габовда

Український хавбек Халадаша Юрій Габовда розповів про стан справ в угорському чемпіонаті.

- Інфраструктура є в кожній команді, є непогана відвідуваність, атмосфера на стадіоні. Мені тут все подобається. Добре, що є стабільність у фінансовому плані - зарплати, премії. Скрізь є стабільність, з 1-го по 10-е число платять зарплату. Якщо виникає затримка, то у клубу може бути серйозні проблеми від федерації футболу.

Чемпіонат Угорщини точно сильніший за Першу лігу України. Тут є всі умови для проживання, роботи і так далі. Не треба навіть порівнювати. В Україні є проблеми як з фінансами, так і з інфраструктурою. Хочеться грати на хороших стадіонах і тренуватися на хороших полях. В Україні їздиш на поїздах, автобусах і граєш, де вийде. Тут все по-іншому.

Рівень? Візьміть Петряка. Адже люди не тупі. Не думаю, що Шахтар буде віддавати гравця, щоб він деградував. Всі прекрасно бачать, який рівень. Одна проблема тут - команди дуже слабко виступають в єврокубках. Дуже великі гроші вкладаються в місцевий футбол і вони десь не відповідають результатам в єврокубках.

Але тут дуже хороший трамплін потрапити куди вище. Тут багато скаутів з Європи, які забирають гравців.

Кожен клуб тут намагається продавати гравців. Усередині чемпіонату гравці продаються, йдуть в платні оренди. 16-річний пацан тут забив кілька голів за Халадаш. Його зараз купила Академія Пушкаша за 700 тисяч євро, - сказав футболіст.

Нагадаємо, що українець підписав контракт з угорським клубом на два роки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: