Юрій Габовда: "Хочу допомогти "Руху" виконати поставлене завдання"

16 березня 21:02
Переглядів: 358
габовда

Півзахисник розповів про свій перехід до ФК «Рух».

- Я радий повернутись до Львова, додому. Були різні обставини, моя кар’єра складалась по різному. Були не прості часи щодо моєї кар’єри. Було багато варіантів продовження. Є багато питань, що я перейшов у Другу лігу. Так це Друга ліга, але це не просто якийсь невідомий клуб без цілей.   

Перше моє завдання на даному етапі допомогти команді виконати поставлену задачу. Ми будемо йти поступово до мети і виконувати завдання почергово.

Ні для кого не буде секретом, що на початку я зустрівся із спортивним директором, ми поспілкувались за чашечкою кави. Я послухав які у клубу задачі, умови. А далі вже переговорний процес ішов поступово. Коли я дав згоду, то пішла розмова з президентом клубу, з яким ми домовились про всі деталі.

Після того, як я прибув до Туреччини зразу зустрівся з головним тренером. Він запитав як я себе почуваю, в яких кондиція. Говорили про різні схеми, які можуть бути використані. В мене немає однієї позиції на якій я зациклююсь. Я грав на різних позиціях і думаю що з цим не буде проблем. В тому ж «Динамо» Мінськ за сезон зіграв на трьох позиціях. І все було добре. Зіграю на тій позиції на якій буду потрібен тренеру.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: