Юрій Калитвинцев: «Хочу, щоб карпатівці зголодніли за міжнародними матчами»

31 січня 21:21
Переглядів: 319
Default Image

Виконувач обов’язків головного тренера збірної України Юрій Калитвинцев, як і обіцяв, прилетів до Іспанії на турнір Copa del Sol. Про мету візиту та карпатівських збірників тренер розповів кореспонденту Інформаційного центру ФК «карпати».

– Насамперед, я маю намір переглянути кандидатів до Національної збірної. Тим паче, що спаринги тут дуже хороші, команди зібралися сильні. Ну, і хлопців я давно не бачив. Відверто кажучи, я за ними трохи скучив. Тому з радістю подивився цю гру. 

– Відчувається, що команда тільки-но вийшла з відпустки?
– Відчувається, але попри це «Карпати» непогано рухаються і це тішить.

– Уболівальникам «Карпат» варто хвилюватися? У першому списку збірників в 2011 році не було нікого з львівських футболістів, і лише потім з’явився Федецький...
– Він з’явився у списку не тому, що Мандзюк захворів, як дехто подумав. Ні, завтра теж можуть бути зміни в списку. Федецький у списку не через Мандзюка, а тому що він кандидат у збірну. Щодо інших карпатівців – то я хочу, щоб вони трішки відпочили. Все-таки минулий рік у них був дуже напружений. Хлопцям треба набратися нових емоцій, я б хотів, щоб вони зголодніли до міжнародних матчів. Всі, хто вже грав в збірній, залишаються кандидатами. Не виключено, що ми їх викличемо на наступний збір.

– Ігор Ощипко не грав майже півроку. У команді Мирона Маркевича він був основним лівим захисником. Зараз у нього є шанс повернутися в головну команду країни?
– Звичайно! Мені дуже приємно, що Ігор знову повернувся на поле після такої важкої травми. Я дуже зрадів, коли дізнався, що він буде грати. Приємно було побачити його знову на полі. Щиро бажаю йому здоров’я – він як був, так і залишається кандидатом до збірної. 

– Чи плануєте ви відвідати наступні матчі «Карпат»?
– Я в Іспанії буду до 5 лютого. Тому, звичайно, переглядатиму усі матчі і «Карпат», і «Шахтаря». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: