Юрій Касіянчук: "Всі сили спрямовуємо на Чемпіонат України серед аматорів"

13 травня 14:05
Переглядів: 263
Касіянчук

Про атестацію, травмованих футболістів і про всі виграшні матчі у весняній частині Чемпіонату України серед аматорів — у розмові з генеральним директором ФК “Калуш” Юрієм Касіянчуком.

— Нещодавно Ви писали, що протягом останнього часу багато футболістів травмувалося. Вже відновилися після травм? 
— Ще перед початком сезон Владислав Гончар травмувався — перелом ноги. Відбув процес реабілітації, зараз футболіст відновлюється після травми. Також серед травмованих — Богдан Дайнега та Семен Даценко, котрий отримав серйозну травму під час гри з ФК “Малинськ” — пошкоджене Ахіллове сухожилля, потрібна операція. І, як наслідок, — футболіст вибув мінімум на півроку з гри. У тому ж матчі надрив зв'язок гомілкостопи отримав Богдан Іванченко, зараз проходить реабілітацію.
Також проблема зі спиною у Владислава Танчина. Сподіваюся, в найближчі матчі побачимо його на полі.

— Чи не повпливають травми на результати подальших матчів. Як ми знаємо, попереду — важливі ігри.
— Медичний персонал ФК “Калуш” робить все, щоб поставити на ноги футболістів, бо нас очікують 2 заключні матчі аматорського чемпіонату — з ФК “Рочин” (Соснівка), а 3 червня — домашній матч з ФК “Карпати” (Коломия).

— Ми вже неодноразово говорили про перспективу участі команди в ІІ лізі. На якому етапі атестація? 
— Ми рухаємося до своєї мети . Постійно Спілкуємося з представниками атестаційного комітету, все впорядку. Ми уже здали всі критерії, чекаємо на комісію та рішення атестаційного комітету. Думаю, орієнтовно до кінця травня рішення мало б бути.

— Окрім того, що Ви займаєтеся такою важливою справою, як атестація команди у ІІ лігу, паралельно не припиняється селекційна робота клубу.
— Так, це важливо. І, відкрию таємницю, є домовленість з деякими гравцями, котрі виступають в І лізі, що після завершення сезону вони поповнять ФК “Калуш”. Також є і гравці-новачки, зокрема Василь Штандер, котрий грав у фіналі юнацької ліги чемпіонів у складі донецького “Шахтаря”.

— Нові футболісти — це добре. А чи відчутний ріст з приходом нового тренера футболістів, котрі вже у складі ФК “Калуш”?
— Звичайно, тут без варіантів. Зміни є і в ігровому плані, і в технічному. Відсоток ТТД (тактико-технічних дій) у футболістів значно виріс. Команда демонструє добрий рівень гри. Більше того, скажу вам, за окремими футболістами з ФК “Калуш” “полюють” професійні клуби, і не тільки з України, а й за її межами.

— Складається таке враження, що клуб більше уваги приділяє участі в Чемпіонаті серед аматорів, аніж в Чемпіонаті області. 
— Чемпіонат Івано-Франківської області не є для нас пріоритетним. Ми всі сили спрямовуємо на Чемпіонат України серед аматорів. І, треба відзначити, що під час весняної частини чемпіонату ми не програли жодного матчу. Аматорський чемпіонат — своєрідний проміжний етап підготовки до участі в ІІ професійній лізі України.

— Не одна команда каже, що підтримка влади і громади міста, за яке виступає, дуже важлива. Як у Калуші, підтримують футбольний клуб? 
— Звичайно, підтримка важлива. І, треба відзначити, з кожним тижнем підтримка як влади, так жителів міста зростає. З боку влади —повне розуміння і сприяння в реалізації планів та ідей. Також дуже приємно, що від матчу до матчу кількість вболівальників на трибунах зростає.

— Сьогодні не відбудеться гра з ФК “Нива”. Завтра, 13 травня, у ФК “Калуш” домашній матч. Розкажіть про причини відміни гри і домашній недільний матч. 
— Причини прості — ФК “Нива” (Теребовля) припинила виступати в Чемпіонаті України серед аматорів. Оскільки команда зіграла більше, ніж 50% матчів, команді, з якою мав грати цей клуб, зараховується технічна перемога. А 13 травня ми будемо грати в рамках Чемпіонату області домашній матч з ФК “Битків” (Надвірнянський район). Чекаємо вболівальників на трибунах о 17.00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: