Юрій Кіндзерський: "Скрізь реклама "Дайте 2 грн армії", а бразильці заробляють 200 тисяч євро"

23 травня 21:48
Переглядів: 231
Юрій Кіндзерський

Екс-власник ФК "Львів" Юрій Кіндзерський розповів, що мав ідеї, як боротися із корупцією в українському футболі. 

"Я хотів створити цілу організацію - футбольну фундацію України. Таку собі паралельну ФФУ, щоб показати, як має працювати система. Майже в кожному районному центрі в мене був страховик - тобто менеджер, керівник. Ідея полягала в тому, щоб розробити нову концепцію існування федерації - нові функції, інший статут. І показати все це не просто на словах, а в реальності. Бо інакше, якщо просто критикувати і носитися з папірцями, тебе викличе президент ФФУ і скаже: "Ти що, хочеш мене зняти?". А я хочу змінити систему.

ФФУ каже, що ми - сім’я. При цьому ми крадемо і обманюємо один одного. А той, хто краде, ніколи не буде вкладати. Давайте тоді змінимо риторику - ми не сім’я футбольна, ми футбольна банда. А правила наші прості - хто сильніший і в кого довший автомат, той і правий.

Багаті клуби явно не вписуються в реалії країни. Скрізь реклама "Дайте 2 грн на допомогу армії", а бразильці заробляють 200 тисяч євро в місяць. Це гроші, які зароблені на українській землі. Це нормально? Це жах.

Поки до клубів будуть ставитись, як до іграшок, використовувати їх для впливу на політичні чи соціальні процеси, вони не будуть розвиватись. Футбол - це бізнес, і він вимагає професійного відношення", - сказав Кіндзерський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: