Юрій Мальчицький: "Ми показали непоганий результат у домашньому турі"

28 березня 19:30
Переглядів: 296
МАЛЬЧИЦЬКИЙ

Юрій Мальчицький, головний тренер «Булави» підбив підсумки виступу у 1-му турі, який відбувся у Львові 24-26 березня.

- Вважаю, ми показали непоганий результат у домашньому турі. Наша ціль залишається незмінною – привезти до Львову перехідні матчі. Все вирішиться у Вінниці.

Перша та третя ігри у нашому виконанні були схожими одна на одну, не за результатом, звісно, а за кількістю помилок. Але якщо у грі із «Заваіром» ми не змогли їх прибрати та переламати хід гри, то і матчі з «Бахмутом» це вдалося зробити. Це відбулося в третій партії.

А з вінницьким «ЕкоДомом» ми, вважаю, непогано боролися. Хоча, можливо, суперник не дуже налаштовувався на цю гру. Але в загальному маємо такий підсумок, на якій і розраховували – ми на другому місці. Вважаю, це добре, що три команди мають приблизно однакові показники – це означає, що ніхто розслаблятися не буде, особливо «Булава», і боротьба за медалі триватиме до кінця.

- За рахунок чого, програючи 0:2, вдалося переломити хід гри з «Бахмутом»?

- «Бахмут» розібрав нашу команду по кісточках. Суперник подавав плануючу подачу саме в того гравця, якій з нею не дуже справляється. Тож в перших двох партіях бахмутівці взяли нас саме плануючою подачею. Тим самим вони вибили наш перший темп, ми постійно атакували на подвійному блоці. Плюс було чимало своїх помилок, про які я говорив вище. Але й ми зробили певні зміни у грі. Зокрема, перестали ризикувати на подачі, та взагалі спростили свою гру, що знизило кількість помилок. Це принесло нам перевагу. Крім того, нам більше пощастило, ніж супернику. Ну й, звісно, слід подякувати вболівальникам за підтримку.

Також не можу сказати, що грати три матчі поспіль - це дуже важко для нашої команди, особливо догравальникам та діагональному.

- Перед початком фінального турнірі ви говорили, що ціль команди – призова трійка. Після 1-го туру ціль вже досить чітка – перехідні матчі…

- Так. Після виступу в регулярному чемпіонаті, де досить таки впевнено фінішували другими, і в першому турі, хлопці внутрішньо налаштовані все ж таки на друге місце. Це вже чітко. Це буде важливим кроком в розвитку команди. 

Прес-служба ФВУ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: