Юрій Мартищук: "На "Арені Львів" я не грав, але для мене завжди приємно приїхати до Львова"

12 квітня 21:05
Переглядів: 228
мартищук

Воротар одеського "Чорноморця", коломиянин Юрій Мартищук поділився враженнями від вчорашнього матчу проти донецького "Шахтаря" (0:5).

- Ми досить добре зіграли в першому таймі. Діяли впевнено і компактно навіть після вилучення. Коли нам забили перший гол зі штрафного, все пішло не так. Тут є і моя вина - м'яч полетів в мій кут. Після цього нам потрібно було не опускати руки. Хто знає, все могло б бути по-іншому. Але маємо те, що маємо. Будемо розбирати свої помилки. Вважаю, що п'ять голів - це занадто багато.

- У моменті з голом Дугласа Кости ви стали гадати напрямку польоту м'яча?

- Ні, я кричав хлопцям, які стояли в стінці, але вони мене не чули. Тут же пролунав свисток, і в той момент, коли я переміщався в рамці, Коста вдарив ...

- Не так давно ви грали проти "Динамо". Порівняти силу лідерів українського футболу можете?

- Потрібно зробити поправку на те, що в матчі з киянами у нас не було вилучення. А в іншому, це дві сильні команди. У нас взагалі календар непростий - чотири матчі поспіль з лідерами чемпіонату. Важкий графік, плюс молода команда. Вважаю, що ми набралися досвіду, і це головне. Прикро тільки, що багато голів пропустили.

- Свого часу ви грали у Львові. Ностальгія не нахлинула?

- На "Арені Львів" я не грав, але для мене завжди приємно приїхати до Львова. Це дуже гарне місто, в якому я провів п'ять років.

- Свята будете відзначати у рідній Коломиї чи поїдете до Одеси?

- Ні, їду з командою до Одеси. Там і проведу свята.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: