Юрій Вернидуб: «Карпатам» менше мабуть пощастило»

26 січня 12:10
Переглядів: 63
Default Image

Як ми вже повідомляли раніше, разом з «Карпатами» в одному готелі проживає перший суперник «левів» в офіційному ігровому році, футболісти «Зорі». Однак сьогодні вночі луганчани вирушили вже додому. Перед від’їздом інформаційний центр ФК «карпати» поспілкувався з головним тренером «біло-чорних» Юрієм Вернидубом.

– Для вас стало сюрпризом, що разом з вами в одному готелі на зборах проживають «Карпати»?
– Ми ще раніше знали, що тут будуть «Карпати». Ми заїхали сюди 12-го січня і нам сказали, що 23-го сюди приїдуть ще й «Карпати». Тому сюрпризом це не стало. А вже вночі ми збираємося повертатися до України.

– Перший офіційний матч «Зоря» проведе саме з «Карпатами», а зараз команди проживають в одному готелі. Як вам такий збіг обставин?
– Ви правильно сказали. Це лише збіг обставин. «Карпати» готуються по-своєму, ми готуємося по-своєму. Мабуть нас об’єднує лише те, що обидві команди закладають фундамент для другої частини чемпіонату.

– Зараз на вулиці злива. Така погода в Анталії весь час була?
– Ні, навпаки. Опадів не було. Лише один день падав дощ, як раз сьогодні перед від’їздом. Погода сприяла підготовці команди до сезону. «Карпатам» менше мабуть пощастило. Чув, що дощ падатиме найближчі кілька днів.

– Що б ви хотіли до матчу з «Карпатами» змінити в команді?
– В першу чергу мені б хотілося, щоб в команді з’явився характер. Наприклад такий, який є в «Карпатах». Знаю вашу команду чудово і завжди вона виділялася тим, що в ній грають футболісти з характером. Вони б’ються до кінця, грають до кінця, незалежно який на табло рахунок. Це ж саме я хочу привити футболістам «Зорі», щоб хлопці розуміли все і таким чином дорослішали. Сподіваюся, що зміни в цьому напрямку будуть.

– За тренуванням «Карпат» спостерігали?
– Вони тільки недавно почали тренуватися. В нас в цей день була гра. Наступного дня що в них, що в нас був важкий тренувальний процес, з дворазовим тренуванням. Тому на це також часу не було. Та й взагалі, це лише перші кроки в підготовці «Карпат», тому я вважаю, що ще зарано спостерігати за їхніми діями.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: