Юрій Вернидуб: "Я відповідаю за свої рішення"

23 квітня 23:30
Переглядів: 339
вернидуб

На питання журналістів на післяматчевій прес-конференції відповів головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб.

– Сьогодні ми грали не дуже добре. Навіть можна сказати, що погано. Але тим не менше, можу сказати на адресу своєї команди, що гравці дійсно стають загартованішими, мужнішими. Врятувати гру, програючи 2:0, дорогого коштує. Я вдячний хлопцям.

Казав, що ніколи не буду скаржитися, але за шість днів три гри... Сам був футболістом. Коли 95 хвилин граєш, за два дні важкувато відновитися. Енергії йде дуже багато. На відновлення потрібно, якщо взяти по медицині, як мінімум, 48 годин, а для повного відновлення – 72 години.

Зараз трохи відпочинемо, а 27 квітня вже зіграємо з «Говерлою». Будемо битися. Головне, що ми сьогодні взяли очко. Можливо, воно буде для нас «золотим» в боротьбі за потрапляння в Лігу Європи. В принципі, грою я незадоволений, а результатом дуже задоволений. І задоволений тим, що хлопці проявили характер.

– У двох останніх матчах ви рано замінили Янніка Болі. Вважаєте, що він «піймав зірку» або дійсно погано грав?
– Не можу сказати, щоб він «піймав зірку» або зіграв погано. У Луцьку я поміняв його, щоб він зміг швидше відновитися до гри з «Карпатами». Сьогодні ж гра у нього не йшла, закидання не проходили. І та гра, в яку ми зазвичай граємо вдома, а саме, середній пас і передачі за спину, сьогодні їх було менше. Було більше верхової боротьби. Можливо він виснажений фізично або ж переживає. Він дуже сильно переживав після матчу з «Волинню», коли я його замінив. Яннік злився в першу чергу на себе. Було багато моментів, але він не забив. Так, наш футболіст бере участь в гонці бомбардирів. Природно, він хоче брати участь у кожному матчі і забивати. Але це футбол. Не завжди виходить те, чого хочеш. Вважаю, я зробив правильні заміни. Що стосується Руслана Маліновського, то хлопець не увійшов у гру. Ми явно програвали центр поля в першому таймі. Можливо, десь він переналаштувався. Після того, як випустив Івана Петряка, думаю, гру ми поліпшили, особливо, в другому таймі. Більше почали грати в пас, з’явилася комбінаційна гра. А Маліновського поміняв на Білого, вирішивши зміцнити опорну зону. Саша Грицай став грати з Максимом Білим, а Желько Любеновіча висунувся вище. Перебудувалися на іншу схему – 4-2-3-1. Данило ж перевів вперед. Виходить, не помилився – він забив гол, Іван Петряк забив. Філіп Будковський поборовся і віддав передачу, після якої забили. Так сталося, що ці заміни зіграли свою роль і ми врятували гру.

– А Болі більше на себе сьогодні образився чи на вас?
– Я не знаю. Це його право. Всі футболісти можуть ображатися. А мене після поразки можуть звільнити. Вони будуть грати далі і з образою тут або ж в іншій команді. А мені складніше, я відповідаю за свої рішення, несу відповідальність перед командою, перед президентом, керівництвом клубу. У першу чергу запитають з мене. Коли команда програє – в першу чергу запитують з тренера. Думаю, Яннік трохи подумає і зробить правильні висновки.

У нас зараз такий колектив, що всі хлопці – єдина команда і мене дуже підтримують. Наприклад, в тому році після гри з «Авангардом» на Кубок.

– Микита Шевченко проводить вже п’яту гру поспіль і багато хто називає його відкриттям чемпіонату. Він дійсно на сьогоднішній день перевершує всіх інших голкіперів в команді?
– Виходячи з тих п’яти ігор, які він відіграв, я бачу, що перевершує. Так, він сьогодні пропустив незрозумілий м’яч. Гладкий, може бути, і не бив у бік воріт. Але Микита до цього скільки разів виручив. Вважаю, що він заслужено перебуває у воротах зараз. Якщо хлопець доводить це в тренуваннях, матчах, я не маю права робити будь-які перестановки. Значить, Кршеван Сантіні та Віталій Постранський нехай чекають свого шансу. Поки що Микита цей шанс їм не дає.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: