Юрій ВОЙТОВИЧ: "З Журавчаком знайомий зі школи в "Карпатах"

26 березня 13:54
Переглядів: 103
Default Image

Півзахисник «Львова» Юрій Войтович (на фото праворуч)  розповів про враження від гри з “Енергетиком” і про команду.

-Які враження від матчу?

Враження двоякі, перший тайм було важко почати, тому що до того часу тренувалися в Криму на засніжених полях, а тут вийшли на болотяне поле. Команда з перших хвилин підсіла, але починаючи десь з двадцятої хвилини адаптувалися до поля, і трохи налагодилася гра. У другому таймі вийшли молоді хлопці, і в них особливого бажання до гри не було помітно, щось трохи насторожує це питання, але надіюся, що до всіх дійде те, що ситуація така що в перших іграх права на помилку немає.

-Як пройшли перші збори в Криму, які враження?

Збори пройшли дуже добре, попрацювали на славу і залишилося тільки позитивне враження . Були перемоги над досить сильними суперниками й поразки від команд другої ліги, але на зборах робота при навантаженнях і необов’язково  перемога, головне виконати завдання на гру.

-Команда будувалася фактично з нуля, як Ви оцінюєте атмосферу в середині команди?

Атмосфера хороша. На даний момент є паро досвідчених гравців, які раніше в інших командах зустрічалися, тому тут немає такої команди , яка один одного не знає, можливо щось по футбольних мірках ми один одного ще не до кінця розуміємо,але порозуміння поза футбольним полем допомагає потім на футбольному полі. Знаємося багато з Павлом Ониськом, Олегом Гарасом, Русланом Мостовим. Багато таких, які не молоді і зустрічалися раніше на футбольному полі. Я вважаю що спільну мову найдемо обов’язково.

-Які у Вас відносини  з тренером?

Я вже з Володимиром Олексійовичем Журавчаком знайомий з 1994 року зі школи в «Карпатах», потім в Волині півтора року працювали разом. Я цього тренера розумію і підтримую у всіх відношеннях , за цю людини я у «вогонь і воду», більшість досвідчених такого ж відношення. Молодим футболістам треба зрозуміти , що від них хочеться і все буде нормально.

-Який настрій на весняну частину чемпіонату. Вдасться залишитися в Першій Лізі?

Настрій тільки позитивний. Звичайно вдасться залишитися в Першій Лізі, я в цьому і не сумніваюся.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: