Юрій Заставецький: "З Фортецєю у нас завжди важкі ігри"

19 жовтня 12:30
Переглядів: 123
Юрій Заставецький

У третьому турі чинний чемпіон України ФК Тернопіль-Педуніверситет прийматиме команду Фортеця-КПНУ з Кам’янця-Подільського. Напередодні матчу ми задали кілька запитань гравцю тернополян Юрію Заставецькому:

— Юрію, наступну гру ви зіграєте вдома після поразки в Чернівцях. Що сталося в тому матчі, програли по грі?

— Гра в Чернівцях була дуже важкою для нас. Поле було в поганому стані, тому якісною гри нам показати не вдалося. Перший тайм пройшов за перевагою суперників, яким вдалося відкрити рахунок. В перерві ми зробили декілька замін, перебудувалися і нам вдалося зрівняти рахунок. Але нажаль ми пропустили другий гол, і відігратися вже часу не вистачило. На мою думку закономірним результатом матчу була би нічия, адже ми змарнували багато гарних нагод для взяття воріт.

— З якими думками готуєтеся до матчу проти Фортеці?

— Можу сміливо сказати, що настрій в команді бойовий. Гадаю, хлопці вже забули про поразку у минулому турі. В будь-якому випадку треба рухатися далі. Сподіваюсь у майбутньому матчі ми не зробимо тих помилок, яких припустилися у Чернівцях.

— Чи знайомий вам наступний суперник? Яку очікуєте гру?

— Так, команду з Кам'янця-Подільського ми знаєм дуже добре, з Фортецєю у нас завжди важкі ігри. У складі суперника є декілька досвідчених виконавців які ведуть за собою всю гру. Тому ми дуже серйозно налаштовуємося на зустріч, адже це один із матчів який буде вирішувати путівку до фіналу чотирьох.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: