З нового року проведення одного матчу на "Арені Львів" коштує ₴200 тис.

15 січня 13:14
Переглядів: 547
арена львів

З початку цього року базова ціна оренди чаші стадіону «Арена Львів» на один матч становитиме не ₴140 тис., як було раніше, а ₴200 тис. Про це повідомив директор арени Денис Ринський.

«Причиною підвищення ціни стало одразу кілька факторів. По-перше, зросли тарифи на електроенергію. По-друге, цього року з бюджету країни не виділятимуть коштів для сплати комунальних платежів підприємства. По-третє, у порівнянні з літом 2014 року зріс штат «Арени Львів» з 35 до 67 осіб. Це мінімальна кількість працівників, які можуть підтримувати всі системи стадіону у робочому стані. Підрахувавши усі показники, ми встановили нову базову ціну за футбольний матч - ₴200 тис.», - зазначив директор стадіону.

Також стало відомо, що донецький «Шахтар» ще не підписав нової орендної угоди з львівським стадіоном. «Гірники» вклали багато коштів в утримання газону арени, використовуючи найдорожчі технології. Тепер у «Шахтарі» хочуть, аби інші команди, що гратимуть на «Арені Львів», частково компенсували ці витрати, які входитимуть до вартості оренди стадіону.

У свою чергу керівництво «Арени Львів» не може погодитись на такий крок, оскільки збільшення вартості оренди унеможливить проведення матчів іншими клубами, а також національною збірною України. Наразі перемовини між сторонами тривають.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: