За святом на "Україну"! "Карпати" (Львів) – "Сталь" (Дніпродзержинськ)

25 липня 13:08
Переглядів: 314
Фанати ультрас карпати

«Карпати» (Львів) – «Сталь» (Дніпродзержинськ) онлайн трансляція 25.07.2015. 17:00. Стадіон «Україна». Арбітр Іванов (Макіївка).

Цікаво, для чого працівникам ФФУ чи української Премєр-ліги добрі люди писали книжку під кодовою назвою «Регламент», де мали б бути чітко прописані усі правила та винятки, які повинні беззастережно виконуватися УСІМА (!). Проте знаходяться розумники, а можливо і не грамотні, тому важливі рішення приймають голосуванням. Так зване, пролетарське підняття рук, вивело дніпродзержинців до еліти вітчизняного футболу.

Добре, що упорядники календаря сьогоднішні матчі з обідньої пори зсунули на пізніше. Адже футболістам бігати на траві під пекучим сонцем рівнозначне з свідомим пошкодженням здоров’я. Тут спрацювали на «5».

«Карпати», на своїй затишній базі в Брюховичах, після повернення з Харкова, хочеться вірити, зализали свої дві рани, все ґрунтовно проаналізували і солідно потренувались, аби нині подібних помилок не допустити. Повинні докласти максимум зусиль для того щоб гордо взяти на своєму блокпості у протистоянні зі штучним дебютантом чемпіонату України «Сталлю» комплект очок. Принагідно, суперник також перебуває у подібному стані, бо зазнав поразки. Але їхню невдачу супроводжували суддівські помилки у грі з чемпіоном країни, а львівську – власні.

Львів’яни через статус власного поля вважаються фаворитом, але і «Сталь» вміє грати у футбол. Вона уже це давно довела. Командою керує уродженець села Ланівка, що на Стрийщині, майстер спорту України, молодий і розумний фахівець Володимир Мазяр, який гравцем пробувався в ФК «Львів», однак до підписання угоди тоді не дійшло.

Галичанин зумів за короткий час змінити гру «Сталі» на успішні виступи. Азартному та емоційному наставнику це вдалося зробити за короткий час. Тепер команда не ховається, а грає у відкритий футбол. Товариська атмосфера сприяє тому, що гравців не переслідує боязнь за допущену помилку, а це дає їм змогу до імпровізації. У команді чимало досвідчених футболістів, які дісталися з донецького «Металурга», в тому числі воротар зі Львова Юрій Паньків. А ще на берегах Дніпра висадився десант «бігунків» в особах Дениса Васіна, Сергія Пшеничних і Миколи Іщенка. Щоб там не казати, але ці хлопці теж дотичні до «Карпат». Поза тим є провірений у футбольних баталіях Володимир Гоменюк, до якого приєднався 22-річний Владислав Кулач. І велика надія українського футболу, який виступає під 40 номерам - Марян Мисик. Цей 19-літній верткий футболіст є вихованцем львівського футболу, якого тренував Роман Марич в ФК «Львів». Отака дніпродзержинська «Сталь» з львівським характером.

Проте ми покладаємо великі надії на наші «Карпати».

Перепусткою на нинішній матч буде квиток від 30 гривень, а все решта від буфету і національного гімну до перегляду матчу чекає вас, дорогі любителі на стадіоні. Сьогодні буде цікаво!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: