Загальні збори Учасників української Прем'єр-ліги завершились так і не розпочавшись

04 січня 16:38
Переглядів: 1107
Default Image

4 січня в Києві повинні були відбутися Загальні збори Учасників української Прем'єр-ліги (УПЛ), на яких очікувалося побачити і самого президента УПЛ Віталія Данілова, і всіх представників клубів елітного українського дивізіону. Однак подія завершилась, так і не почавшись.

На збори прибуло 14 представників від клубів УПЛ. До Києва не доїхали представники львівських "Карпат" і запорізького "Металурга". З президентів клубів був присутній тільки власник київського "Арсеналу" Вадим Рабинович.

А на порядок денний, очікувано, було висунуто головне питання, яке звучить на сьогодні в українському футболі: "Скликання позачергового Конгресу ФФУ та включення на ньому до порядку денного питання про вотум недовіри до президента Федерації Григорія Суркіса".

Однак, присутні представники так і не дочекалися головної фігури даного заходу Віталія Данилова, який, за словами Рабиновича, знаходиться у відрядженні в США. Правда, так і залишилося загадкою, чому президент УПЛ проігнорував подію, яке сам ініціював.

"Данілов сьогодні просто проігнорував Загальні збори клубів УПЛ, - сказав Рабинович. - Спочатку ці збори повинні були відбутися в грудні, але їх з незрозумілих причин перенесли на січень. Побачивши, що Данілова немає на зборах, представники шести клубів ("Динамо", "Арсенал", "Кривбас", "Дніпро" і ще 2 клуби - примітка ред.) прийняли рішення не продовжувати захід. Хтось залишився, але за регламентом Загальні збори не можуть відбутися, якщо на них присутні менше 12 членів УПЛ.

Хочу звернутися до Данілова і сказати, що хай він відкине всі свої справи і зустрінеться з клубами. Я мав намір сьогодні обговорити ряд важливих питань, а нам роздали якісь папірці і сказали, що треба голосувати за порядок денний. Це несерйозно", - підсумував власник "Арсеналу".
 
Висловив свою точку зору і перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко. "Не розумію, з яких причин хочуть прибрати Григорія Сурікса, - каже Олександр Іванович. - Адже рівень чемпіонату України росте з кожним роком, існує ліміт на легіонерів, отримано право на проведення Євро-2012 ... Не збагну, чим Григорій Михайлович не догодив деяким людям".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: