Закоханий спорт...

15 лютого 14:17
Переглядів: 752
valentynka

Стаття розміщена в рамках блогу : В історії немає корзини для сміття

Традиція святкувати День всіх закоханих прийшла до нас із Заходу. Цього дня закохані дарують одне одному подарунки, зізнаються у коханні і, звичайно ж, презентують спеціальні листівки у формі сердечок  – валентинки. Спеціально, до Дня всіх закоханих «СПОРТИВКА» провела опитування серед спортсменів, як вони святкуватимуть, що даруватимуть своїм половинкам та чого очікують від свята.

Ірина МЕРЛЕНІ (вільна боротьба) : «Улюбленими святами є дні народження моїх синів»
-Для мене, День святого Валентина, не надто велике свято. Можна обмінятися подарунками, але не більше. Зазвичай, більше люблю святкувати релігійні свята. Вони несуть душевний та сімейний затишок тому мають для мене більш глибоке значення. Хоча не менш важливими та улюбленими святами  є Дні народження моїх синів, яких я обожнюю.

Дмитро ДЕМЯНЮК(стрибки в висоту): «Цього року свята не буде»
-Сьогодні в Сумах виступатиму на фіналі чемпіонату України. Відповідно, часу на святкування, зовсім не залишається. Також так склалося, що і другої половинки в мене немає, тому, цього року свята не буде.

Володимир РЕКША (стронгмен): «Завітаємо на філіжанку кави»
-Цього святково-романтичного дня, запрошу кохану дівчину на прогулянку  вечірнім Львовом, адже ввечері місто дуже красиве. Неодмінно завітаємо на філіжанку кави  до однієї з кав’ярень міста Лева. Що ж стосується подарунків, то у нас з цим питанням все відкрито. Просто запитую, що для моєї половинки на даний час необхідно, тоді купую те, що попросила. В такому випадку подарунок виходить вдвічі приємнішим, адже був потрібним. Цього року, мабуть, подарую щось із побутової техніки.

Клод ЮНЕС (фехтування): «Повечеряємо у вишуканому  ресторані»
-У День святого Валентина дарую коханій дівчині багато, багато подарунків у формі сердечок: валентинки, шоколадки, та інші цікаві і романтичні подарунки. Також, цього дня із коханою повечеряємо у вишуканому  ресторані.  Всім читачам газети «СПОРТИВКА» бажаю прекрасного настрою у День святого Валентина. Ті хто мають свої половинки нехай кохають та будуть коханими, а хто ще у пошуках, то нехай святий Валентин допоможе знайти її сьогодні.

Маркіян ІВАШКО (стрільба з лука): «До цього свята  неоднозначне ставлення»
-Відверто кажучи, в мене до цього свята  неоднозначне ставлення. Адже, для України це свято не є характерним, а лишень прийшло нещодавно. Відповідно, щоб святкувати його повноцінно, не святкуємо. Проте,  для хорошого настрою, обмінюємося невеличкими приємними подаруночками.
Існує стара істина, що краса врятує світ. Вона створена для того, щоб її цінувати, милуватися нею та любили її. Тому, бажаю читачам, щоб вони були красивими та любили красу, яка довкола нас.

Ростислав ПЕРВАЧУК (вільна боротьба): «З дружиною обмінюємося шоколадними серцями»
-Змоги святкувати День всіх закоханих цього року у мене немає. Зараз готуюся на зборах у Києві до «Київського міжнародного турніру». Однак, зазвичай, не відмовляюся від святкування Дня закоханих. У цей день з дружиною обмінюємося гарними валентинками, шоколадками  у формі сердець та багатьма іншими романтичними подарунками.

Роман ДЖУМАН (бокс): «Кохання коханням, а головне -- взаєморозуміння»
-З часом змінюється стиль життя, а з ним і життєві цінності. Якщо раніше міг святкувати якесь свято на кшталт Дня всіх закоханих, то зараз вже точно не до того. Тому всім, хто любить та святкує це свято варто пам’ятати, що кохання  коханням, а головне, щоб у вас була повага одне до одного та взаєморозуміння.

Антон ДАЦКО (фехтування на візках): «Святкувати доведеться в дорозі»
-Свята, які прийшли до нас із Заходу не дуже підтримую. Проте сьогодні так склалися обставини, що в час Дня закоханих їду на Відкритий кубок Росії. Тому святкувати доведеться в дорозі та на змаганнях. У цей святковий день бажаю всім кохання. Також, не зважаючи на  перешкоди, які виникають в нашому житті, долати їх та боротися за кохання.  Також, бажаю не лише любові платонічної, а й як духовної цінності у всіх її проявах.

Тамара СМБАТЯН (гандбол): «Організацію свята бере на себе мій хлопець»
-Проведу цей день у товаристві свого хлопця, з яким ми зустрічаємося більше року. Щоправда, ще не знаю, як  буду святкувати День святого Валентина, адже організацію свята бере на себе мій хлопець. Бажаю всім читачам «СПОРТИВКИ» знайти свою половинку. Кохати та бути коханими. Жити у мирі та злагоді з рідними та коханими  і ніколи не сваритися. Завжди знаходити спільну мову та взаєморозуміння.

Сергій ДРЕБОТ (дзюдо): «Кожного року вигадую нову програму святкування»
-Святкую, але, на жаль, цього року я на тренувальних зборах, тому святкування відміняється. Зазвичай, на День всіх закоханих кожного року вигадую нову програму святкування. Це можуть бути найрізноманітніші способи проведення часу, важливу роль в такий час відіграє бажання моє та моєї половинки. Вирішивши чого б нам хотілося найбільше, вирушаємо втілювати мрії в реальність. Можемо в ресторан сходити, погуляти нічним Львовом, ба навіть, посидіти вдома в романтичній обстановці. Щодо подарунків, то буває по-різному. Намагаюся завжди чимось здивувати, підібрати щось оригінальне. Бажаю всім закоханим, щоб їхнє кохання ніколи не згасло, а, навпаки, з кожним роком ставало міцнішим. Шануйте одне одного, бережіть і дивуйте своїх половинок лише приємними сюрпризами. Для тих, хто ще не знайшов свою половинку, не засмучуйтеся, все найкраще у вас попереду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: