"Зараз у збірної України найбільший потенціал за всю історію": Федецький вражений грою "синьо-жовтих"

18 жовтня 18:30
Переглядів: 181
Федецький

Екс-футболіст "синьо-жовтих" Артем Федецький вважає, що у сучасної збірної України велике майбутнє.

"Відбувається зміна поколінь. Збірна України, коли я там виступав, грала, можливо, трохи в інший футбол. Зараз нинішня збірна грає в більш комбінаційний футбол.

Шевченко пограв в таких топ-клубах, як Мілан, Челсі, і у того чи іншого тренера він взяв щось корисне для себе і намагається втілити це в життя. Новизна полягає в тому, що збірна грає за рахунок коротких і середніх передач. Це, думаю, видно кожному вболівальнику і кожному фахівцю.

Відкриття Шевченко? Звичайно, це Руслан Маліновський. Ми бачимо, що людина знайшла себе в Генку, він справжній лідер клубу. Пятов? Всі помиляються. Коли не забиває напададник, то це забувається на наступний день. Коли помиляється захисник або, тим більше, воротар, то про цю помилку пам'ятатимуть завжди.

А так, я вважаю, Андрій Пятов – хлопець серйозний, у нього серйозна психологічна стійкість, тому, я думаю, він і залишиться номером один для нашої збірної.

Потенціал нашої команди – просто божевільний. Напевно, ні в одній збірній різних поколінь не було такого потенціалу, який зараз є. І гравці ще здатні рости і працювати", – передає слова Федецького телеканал Футбол.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: