Завершується збір коштів для проекту "Відродимо футбол на Прикарпатті"

13 липня 23:34
Переглядів: 366
фк калуш

Завершується Чемпіонат Світу з футболу 2014, а разом з ним підходить до кінця і збір коштів на платформі Спільнокошти для проекту "Відродимо футбол на Прикарпатті".

Дякуємо всім людям, які словом та ділом підтримували нас, надихали на нові звершення та не давали опустити руки ! На жаль, ми не зібрали необхідної суми, проте це не головне. Основна місія проекту - розповісти людям про ініціативу з відродження професіонального футболу на Прикарпатті виконана.

Більше того! Спільними зусиллями з ІФФФ та ФК "Калуш" нам таки вдалося сформувати збірну Івано-Франківської області з футболу. Зараз команда, проводячи щоденні тренування та контролі ігри, посилено готується до участі у відбірковому турнірі до Кубку Регіонів УЄФА. Цей турнір, до речі пройде саме в Калуші з 15 по 17 липця цього року.

Будемо сподіватися, що наша команда переможе та отримає право представляти Україну вже у європейському відборі, що пройде з 23-27 вересня у Молдові. Віримо, що це стане тією рушійною силою, яка поверне Великий футбол у наш край!

Життя триває, тому запрошуємо всіх вболівальників приїхати до Калуша та підтримати збірну Івано-Франківщини !

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: