Завершилася Універсіада Львівської області зі спортивного туризму

23 жовтня 20:30
Переглядів: 251
спортивний туризм

Збірна команда Національного університету “Львівська політехніка” здобула перемогу в Універсіаді Львівщини зі спортивного туризму, яка проводилася у с. Зіболки Жовківського району Львівщини.

Захід традиційно організовується Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання Міністерства освіти і науки України спільно з Львівською міською федерацією туризму.

Цього року в ньому взяли участь понад 120 учасників, що представляли 5 команд вищих навчальних закладів Львівщини. Зокрема, за перемогу у фіналі Універсіади змагалися збірні Національного університету “Львівська політехніка”, Львівського державного університету фізичної культури, Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського національного аграрного університету та Національного лісотехнічного університету України.

В межах Універсіади Львівщини – 2015 з туризму відбулися змагання з велосипедного, водного та пішохідного туризму, а також конкурсна програма, що включала конкурс туристично-патріотичної пісні та фотографій. Пішохідний туризм передбачав подолання смуги перешкод, яка включала навісну переправу, переправу по рухомій колод та по паралельних шнурах, а також траверсування схилу, прохід жердини та виконання метелика. Велотуризм проводився на спеціально підготованій дистанції ”Тріал”, а водний туризм – демонструвався у вигляді короткого слалому на катамарані.

У загальному підсумку місця розподілилися наступним чином: перше місце – Національний університет “Львівська політехніка”; друге місце – Львівський національний аграрний університет, третє – Національний лісотехнічний університет України. Поза трійкою призерів опинилися студентські команди Львівського державного університету фізичної культури та Львівського національного університету імені Івана Франка, які посіли 4 та 5 місця відповідно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: