Завершився 7-й етап Кубка світу з санного спорту

12 січня 22:06
Переглядів: 244
санний спорт

Упродовж 11-12 січня ц.р. на трасі в Обергофі (Німеччина) тривав 7-й етап Кубка світу з санного спорту та 7-й етап Кубка Націй з санного спорту змагального сезону 2013/2014 років.

У складі національної збірної команди України, основу якої складають вихованці львівської школи санного спорту, змагалося шестеро спортсменів, кожен з яких претендує на участь в Зимових Олімпійських Іграх в Сочі.

Найдосвідченіший український санкар, львів’янин Андрій Кісь в заліку Кубка Націй з санного спорту показав в Обергофі 25 результат й посідає за підсумки семи етапів Кубка націй 30 місце (106 очок), а за підсумками семи етапів Кубка світу – 40 місце (35 очок).

Молоді представниці львівської СДЮШОР «Беркут» з санного спорту Олена Стецків та Олена Шхумова, посівши в Обергофі 20 та 18 місця відповідно, за сумою семи етапів Кубка націй займають 26 (108 очок) та 30 (104 очка) кваліфікаційний рядок, а в заліку Кубка світу посідають у світовому рейтингу 60 та 62 місця відповідно.

Чоловічий екіпаж у складі Олександра Оболончика (Тернопільська-Львівська область) та Романа Захарківа (Львівська область) в Обергофі продемонстрували 13 результат, що дозволило за підсумками семи етапів в заліку Кубка націй здобути 18 місце (161 очко), а в заліку Кубка світу – 25 місце (107 очок).

Залишається побажати членам збірної команди України успішної підготовки до головного старту олімпійського чотириріччя! 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити