Завершився Goverla summer camp 2018

05 серпня 18:12
Переглядів: 137
говерла

На базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання завершився баскетбольний літній табір.

Протягом двох місяців вихованці баскетбольної академії БК "Говерла" старанно працювали та вдосконалювали свої баскетбольні вміння.

Баскетбольна академія висловлює подяку тренерському штабу БК "Говерла" та капітану команди Калашнікову Андрію за креативну та плідну щоденну працю; Пасічняку Любомиру Васильовичу, директору Івано-Франківського коледжу фізичного виховання за безкоштовно надану спортивну базу - можливість тренуватися в прекрасних умовах! Особлива подяка батькам за віру в цей чудовий проект та юним баскетболістам за бажання рости у професійному плані!

В якості бонусу за добре проведену роботу вихованці отримали подарунки - баскетбольні майки на згадку про баскетбольне літо та спортивні костюми від партнерів ARTY SPORT! Вручали батьки, які постійно були на тренуваннях і підтримують юних баскетболістів!

Вже в середу дві юнацькі команди вирушають до Болгарії, де візьмуть участь у міжнародному баскетбольному турнірі Посейдон ( м.Приморсько). Побажаємо успіху говерлянам та гарного відпочинку, який вони заслужили!

 

Баскетбольна академія ГО БК "Говерла"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: