Завтра на Буковелі відбудеться Перший Всеукраїнський чемпіонат із подолання перешкод із жінкою на шиї

07 березня 17:01
Переглядів: 492
Default Image

8 Березня в ГК «Буковель» пройде Перший Всеукраїнський чемпіонат із подолання перешкод із жінкою на шиї.

У цей день будь-яка жінка матиме законне право сісти на шию чоловікові, звісити ноги і з вітерцем проїхатися на ньому пару сотень метрів та ще й приз за це отримати.

«Оце так задоволення дружину на шиї тягати ... Вона ж бо все життя там сидить, ніжки звісивши, макіяж поправляючи»,- скажете ви.

Але ж обов’язок справжнього чоловіка - довести не тільки дружині, а й усій Україні, можливо, й всьому світові - приналежність до сильної статі.

Таку можливість отримають сімейні пари, взявши участь у Першому Всеукраїнському чемпіонаті з подолання перешкод із жінкою на шиї», який відбудеться 8 березня о 13.00 год. біля кафе «Бугіль» (витяг №2).

Ці змагання вперше були проведені в 1992 році у Фінляндії,а пізніше поширилися в інші частини світу, зокрема у Сполучені Штати Америки та Гонконг. І коженого разу привертають увагу тисяч туристів і ЗМІ з усього світу.

Наймасштабнішим і наймасовішим із подібних заходів вважається Північноамериканський чемпіонат із перенесення дружин, який влаштовують щороку на лижному курорті в Ньюрі, штат Мен, США.

Організатори змагань в ГК «Буковель» надіються, що наступного року Чемпіонат в ГК «Буковель» набуде міжнародного статусу, у зв’язку з цим вже направили запрошення організаторам аналогічних міжнародних змагань.

У цьому щартівливому змаганні треба пройти через смугу перешкод із дружиною на собі. Перемагає найпрудкіша пара.

Маршрут являє собою 250 метрів шляху з численними перешкодами: снігові кучугури, лід і вогонь… Тобто учасники не просто бігтимуть, а ще й перестрибуватимуть, перелізатимуть і проповзатимуть.

Жінці в цей час доведеться не так легко, як здається на перший погляд. Мало того, що положення дуже незвичне - на шиї не сидять, а практично лежать на чоловічий спині, зачепившись ногами за плечі, так ще й балансувати доводиться, щоб благовірний ненароком не скинув цінний вантаж.

Доступно декілька типів перенесення, можна тягти дружину в стилі пожежника, посадивши на плечі, і навіть догори ногами, обхопивши навколо талії. Можна також придумати свій власний стиль. Головне, щоб жінка не торкалась землі ногами чи іншими частинами тіла.

Умови змагань: вага дружини не повинна бути меншою від 49 кг. В іншому випадку чоловікові доведеться взяти додатковий вантаж.

На старті ніхто не питатиме в учасників підтвердження укладення шлюбу. Тому бігуни можуть нести на плечах чужих дружин, «позичених» на період чемпіонату у друзів або сусідів.

Дрескод учасників – лижний костюм та чоботи, а на голові шлем.

Заявки на участь в Чемпіонаті необхідно подавати на електронну адресу: artbukovel@gmail.com , або ж за телефонами: 067-342-87-69, 099-058-58-25.
Початок змагань о 13.00 год. біля кафе «Бугіль» (витяг №2).

На переможців чекатимуть нагороди: проживання та відпочинок у готелі ТК «Буковель», романтична вечеря на двох у ресторані, інші цінні призи та подарунки.

Ви переконаєтесь, що на шляху до перемоги, дружина на шиї - не перешкода!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: