Завтра стартує футбольний турнір "Моршинська весна-2017"

27 березня 22:59
Переглядів: 164
Скала

28-30 березня відбудеться черговий дитячо-юнацький футбольний турнір «Моршинська весна-2017», організатором якого буде Академія футболу «Скала» за сприяння ФК «Скала». Для участі в турнірі запрошено10 команд, сформованих з юнаків 2004 року  народження та молодших: з Тернопільської, Івано-Франківської, Хмельницької, Дніпропетровської, Львівської областей і також господарі змагань команда моршинської Академії футболу «Скала» та стрийська філія АФ «Скала».  

На першому етапі команди будуть розподіленіна на дві групи: «А» та «В» по 5 команд у кожній. Після закінчення групового турніру відбудуться фінальні матчі, у яких визначаться остаточні місця: переможці груп зіграють між собою, другі з другими і т. д. Ігри триватимуть по 30 хвилин без перерви.

Усі матчі відбуватимуться на полі зі штучним покриттям навчально-тренувальної бази ФК «Скала» у с. Довгому. Упродовж усього турніру тренери Академії футболу «Скала» уважно спостерігатимуть за потенційними «академіками», адже головною метою проведення турніру є також пошук молодих талантів, які в майбутньому матимуть змогу потрапити до команди Академії футболу «Скала» U-14, яка виступає у чемпіонаті Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України у вищій лізі.

ТУРНІР З ФУТБОЛУ «МОРШИНСЬКА ВЕСНА»

СЕРЕД ЮНИХ ФУТБОЛІСТІВ 2004 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

КАЛЕНДАР МАТЧІВ 1-ГО ІГРОВОГО ДНЯ (28 березня):

Початок

Команда

Рахунок

Команда

16:00

1.

Академія «Скала» Моршин

:

«Океан» м.Дніпро

16:40

2.

«СКАЛА» Стрий

:

ДЮСШ м.Сенельніково

17:20

3.

«Океан» Дніпро

:

«Космос» м. Павлоград


1-й ЕТАП. КАЛЕНДАР МАТЧІВ 2-ГО ІГРОВОГО ДНЯ (29 березня):

Початок

Команда

Рахунок

Команда

9:30

4.

Академія «Скала» Моршин

:

ДЮСШ  Долина 

10:10

5.

«СКАЛА»  Стрий

:

«Зоря» Трускавець

11:00

6.

Академія «Скала» Моршин

:

«Космос»  Павлоград

11:40

7.

«Зоря» Трускавець

:

ДЮСШ  Синельниково

12:10

Відкриття турніру

12:20

8.

«Океан» Дніпро

:

ДЮСШ  Долина 

13:00

9.

«СКАЛА»  Стрий

:

СДЮСШОР  Тернопіль

13:40

10.

ДЮСШ Долина 

:

ДЮСШ  Ізяслав

14:20

11.

ДЮСШ Новий Розділ

:

«Зоря» Трускавець

15:00

12.

ДЮСШ  Ізяслав

:

«Океан» Дніпро

15:30

13.

ДЮСШ  Синельниково

:

ДЮСШ  Новий Розділ

16:10

14.

«Космос»  Павлоград

:

ДЮСШ  Ізяслав

16:50-

17:30

15

ДЮСШ  Новий Розділ

:

СДЮСШОР  Тернопіль


КАЛЕНДАР МАТЧІВ 3-ГО ІГРОВОГО ДНЯ (30 березня):

Початок

Команда

Рахунок

Команда

9:30

16.

ДЮСШ  Синельниково

:

СДЮСШОР  Тернопіль

10:10

17.

Академія «Скала» Моршин

:

ДЮСШ  Ізяслав

10:50

18.

«Зоря» Трускавець

:

СДЮСШОР  Тернопіль

11:30

19.

«Космос» Павлоград

:

ДЮСШ  Долина 

12:00

20.

ДЮСШ  Новий Розділ

:

«СКАЛА» Стрий


2-й ЕТАП. ФІНАЛЬНІ ІГРИ:

Початок

Статус гри

Команда

рахунок

Команда

12:40

21.

Матч за 9 – 10 місце

5 команда Гр.А

:

5 команда Гр.В

13:20

22.

Матч за 7 – 8 місце

4 команда Гр.А

:

4 команда Гр.В

13:50

23.

Матч за 5 – 6 місце

3 команда Гр.А

:

3 команда Гр.В

14:30

24.

Матч за 3 – 4 місце

2 команда Гр.А

:

2 команда Гр.В

16:00

25.

ФІНАЛ

1 команда Гр.А

:

1 команда Гр.В

       16:30    НАГОРОДЖЕННЯ


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: