Завтра у Львові стартує міжнародний турнір з баскетболу серед ветеранів

03 травня 20:40
Переглядів: 165
баскетбол

З 4 по 6 травня у Львові відбудеться міжнародний турнір з баскетболу «Відкритий Кубок Львова – 2018» серед ветеранів.

Турнір, що відбудеться за підтримки Львівської міської ради (програма «Відкриті Кубки Львова»), буде присвячений пам’яті відомих баскетболістів Львівщини. Участь у турнірі візьмуть баскетболісти Львова, Кошице, Клайпеди та Вільнюса. Що цікаво, у спорткомплексі «Львівської Політехніки», де і відбудуться усі матчі турніру, гратимуть ветерани, вік яких перевищує 65 (!) років.

«Для того, щоб гідно представити Львів нашу команду підсилюємо гравцями з інших міст України. Впевнений, що турнір буде цікавим, адже у ньому візьмуть участь ветерани старші 65 років. Для прикладу, за команду з Клайпеди виступати гравець, якому уже, уявіть собі, 82 (!) роки. Як організатор турніру, хочу зробити пам’ять тим видатним баскетболістам Львівщини, з якими я жив, і яких, на жаль, уже немає разом з нами. Ці люди демонстрували хороші спортивні результати і показували баскетбол вищого ґатунку. Яскравий приклад – олімпійський чемпіон Віктор Панкрашкін.

Особливістю турніру, який вшанує пам’ять видатних баскетболістів, є те, що він відбувається щороку, щоправда у різних містах – після Львова турнір відбуватиметься у Вільнюсі, Клайпеді та Кошице. Турнір такого ветеранського рівня Львів прийматиме вперше. У нашому місті він відбуватиметься раз в чотири роки. Дуже приємно те, що до міста Лева усі хочуть приїжджати, тому на наше запрошення усі відгукнулися з великим задоволенням», – розповів організатор турніру Орест Тимочко.

Додамо, що поза конкурсом у турнірі візьмуть участь депутати Львівської міської ради та друга команда ветеранів зі Львова. Кожен з учасників матиме можливість зіграти з кожним суперником за коловою системою.

Календар матчів

4 травня (п’ятниця)

  • 16.00. Урочисте відкриття
  • 17.00. Львів (Україна) – Вільнюс (Литва)
  • 18.45. Клайпеда (Литва) – Кошіце (Словаччина)

5 травня (субота)

  • 10.00. Кошіце (Словаччина) – Львів (Україна)
  • 11.45. Вільнюс (Литва) – Клайпеда (Литва)

6 травня (неділя)

  • 10.00. Вільнюс (Литва) – Кошіце (Словаччина)
  • 11.45. Львів (Україна) – Клайпеда (Литва)
  • 13.15. Депутати Львівщини – Ветерани Львів

Спорткомплекс Львівської Політехніки. Адреса: вул. У.Самчука, 14 (Стрийський парк)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: