Завтра у Львові стартує міжнародний турнір зі стрільби з лука "Олімпійські надії – 2018"

25 квітня 20:38
Переглядів: 245
Стрільба з лука

З 26 до 30 квітня 2018 року у Львові, на лучному полі СДЮШОР «Електрон» (вул. Грабовського,11) відбудуться традиційні, вже ХХІ за рахунком Всеукраїнські відкриті змагання зі стрільби з лука «Олімпійські надії – 2018».

Даний захід проводиться Міністерством молоді та спорту України, під патронатом Національного олімпійського комітету України, за вагомого сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, Федерації стрільби з лука України, Львівського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України, Львівської обласної організації ФСТ «Україна» та Львівської обласної федерації стрільби з лука, повідомляє прес-служба ЛОДА.

Цьогоріч для участі у змаганнях очікується понад 200 юних лучників, що представлятимуть збірні команди десяти областей України, місто Київ та збірні команди Республіки Білорусь та Польщі.

«Олімпійські надії» є одним зі змагань у національному сезоні 2018 року зі стрільби з лука, який включений в систему рейтингової оцінки виступів юніорів та кадетів для подальшого розгляду, формування з числа кандидатів – складу молодіжної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях у 2018 році.

Змагання відбудуться серед двох вікових категорій:

- юніори 1998 р.н. та молодші;

- кадети 2001 р.н. та молодші.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 27 квітня 2018 року о 13:30 (вул. Грабовського,11). Початок змагань 27 квітня о 09:30. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: