Завтра у Львові відбудуться змагання "Dirt Jump Contest + Pump Track"

19 серпня 18:19
Переглядів: 109
Велоспорт

Завтра, 20 серпня,  за підтрики управління молоді, сім’ї та спорту міста Львова, ELEMENTS-TEAM та ГО «Львівський Екстремальний Велоспорт» організовують змагання з екстремальних велодисциплін  Dirt Jump Contest + Pump Track.

Траса підготована командою ELEMENTS-TEAM у Княгині DIRT PARK за адресою: вул Сміливих, 17, Львів, Львівська обл. (парк Горіховий Гай); координати: 49.818219, 24.008217.

Цього року команда ELEMENTS-TEAM спільно з ГО «Львівський Екстремальний Велоспорт» відновлює традиційні для Львова змагання з дьортджампінгу на оновленій та максимально якісно підготовленій трасі. Також планується у перерві між кваліфікацією та фінальною частиною проведення фанових заїздів на памптреку, у якому не буде жодних вікових обмежень і кожен зможе спробувати себе у цьому протистоянні.

Регламент змагань.

10.00-12.00 - реєстрація

10.00-13.00 - розкатка

13.00-14.00 - кваліфікація MTB і BMX

14.00-16.00 - змагання з памп треку

16.00-17.00 - розкатка

17.00-18.00 - фінали

18.30 – нагородження

«Екстремальні види спорту все більше набирають обертів і стають популярними серед молоді, дані змагання відкриють більше можливостей як для початківців, так і для досвідчених спортсменів цього виду спорту», - зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту.

Коротока інформація про дисципліни

 Дьорт (англ. Dirt - земля, бруд) – спеціалізована траса для катання на спеціалізованих велосипедах в стилі дьортджампінг (dirtjumping - стрибки на бруду); стиль катання, головною особливістю якого є трюки. Для зльоту використовуються земляні насипи-трампліни (радіуси), побудовані спеціально для дьортових велосипедів.

Траса складається з трьох земляний трамплінів (виліт і приземлення). Оцінюватись буде складність, чіткість і амплітудність трюків на кожному з трьох трамплінів і сумуватиметься, в одному заїзді. Оцінюватиме суддівська колегія.

До змагань допускатимуться учасники лише на справному обладнанні, за наявності елементів індивідуального захисту (таких як шолом і бажано захисних елементів, коліна, голені, ліктів) та у тверезому стані. При недотриманні одного чи всіх пунктів, учасник автоматично дискваліфікується.

Памп - трек ( pump track , від англ . Pump - качати і англ . Track - траса ) - спеціальна велосипедна траса , що представляє собою чергування ям, купин і контр-уклону і не містить рівних ділянок . Особливість памп-треків у тому, що набір і підтримка швидкості здійснюється не за рахунок обертання педалей, а за допомогою спеціальної техніки проходження прокачування.

Траса, зазвичай,  має відносно невелику довжину ( десятки метрів ) і робиться кільцевою. Можливі розвилки і перехрестя для організації різноманітних маршрутів проходження.

Для катання на памп - треку найкраще підходять легкі, дьортові, гірські велосипеди або BMX .

Змагання передбачають проходження певного маршруту на трасі за мінімальний час.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: