Заява представників Leopolitans відносно ситуації довкола ФК "Львів"

03 травня 08:11
Переглядів: 356
фанати львів

В неділю перед матчем чемпіонату України серед аматорів між ФК «Львів» та «Нива» Теребовля на стадіоні СКА у Львові відбулась бійка вболівальників.

Публікуємо заяву представників Leopolitans відносно ситуації довкола ФК "Львів": 

"У зв’язку з останніми подіями, які відбуваютьс довкола клубу ФК Львів, ми, представники Leopolitans ultras, вирішили дати пояснення. Але перед тим трішки ракурс в історію. 

Наш рух створювався в той період, коли клуб виступав у Прем’єр-лізі. За цей час були злети, були й падіння. Фактично рух існував до моменту зникнення клубу з футбольної карти України. 

Також нас часто можна було побачити на матчах збірної, у всіх містах України, і на деяких виїздах (Білорусь, Словенія, Словаччина).

Ми ніколи не позиціонували себе як ліві. Це можуть підтвердити представники інших рухів, які мали з нами справи, це можуть підтвердити наші кричали, це можуть підтвердити і наші банера. Також це можуть підтвердити і наші дії під час революційних подій і українсько-російської війни. Ми підтримували майдан, ми були там. Ми допомогали кримським активістам, коли відбулась анексія Криму. Ми фінансового допомогали нашим друзям, які вирішили взяти в руки зброю і захистити свою землю. Деякі з представників нашого руху і самі відслужили. 

В 2016 році наш клуб, на базі своєї дитячої футбольної школи, відродився. Не будемо приховувати, наразі Leopolitans переживає далеко не найкращі часи, фактично стан клінічної смерті. Користуючись ситуацією, відсутністю ресурсів і можливостей з нашого боку, на секторі "Львова" з'явились абсолютно нові угрупування. 

В такому разі вимушені заявити - до всього, що наразі відбувається чи відбуватиметься навколо ФК "Львів" представники Leopolitans Ultras не мають жодного відношення. На секторі зараз абсолютно нові люди з іншими поглядами, стилем і т.д."

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: