Збірна Івано-Франківської області - віце-чемпіон Lavina Super League 3x3

09 травня 15:13
Переглядів: 125
Христина Філевич

На вихідних у Києві завершився прем'єрний сезон Суперліги з баскетболу 3х3 - Lavina Super League 3x3.

Столичний етап став фінальним акордом Суперліги, в якому взяли участь найсильніші чоловічі та жіночі команди країни з баскетболу 3х3, що вибороли право зіграти у фіналі крізь призму відбіркових етапів в Черкасах, Києві та Одесі. 

У жіночому турнірі за звання чемпіонок змагалась і збірна Івано-Франківської області. На груповому етапі наші дівчата почергово розібрались з БК "Рівне" (21:10) та БК "Київ-Баскет-2" (16:9). Дві перемоги дозволили збірній з першого місця пробитись до четвірки найсильніших на турнірі.

У півфіналі збірниці обіграли бердянську "Чайку" (18:8), а от фінал подарував справжнє баскетбольне шоу, адже у головному матчі змагань зійшлись переможниці відбіркових етапів - БК "Київ-Баскет" та збірна Івано-Франківської області. У цікавому матчі перемогу святкували господарки фіналу - 15:8. Таким чином, тріумфатором прем'єрного сезону став "Київ-Баскет", збірна Івано-Франківської області виборола срібні нагороди, а "Київ-Баскет-2" замкнув призову трійку.

Честь збірної Івано-Франківської області на турнірі захищали Христина Філевич, Марія Дубас, Вікторія Касаткіна та Дар'я Завідна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: