Збірна команда Львівщини з медалями повернулася з Кубку України зі спортивної акробатики

06 травня 10:00
Переглядів: 213
Спортивна акробатика

Збірна команда Львівської області  у складі 17 спортсменів зі Львова та Дрогобича взяла участь у Кубку України зі спортивної акробатики, який відбувся 27-29 квітня ц.р. у м. Вінниця. Головний суддя – суддя міжнародної категорії К. Кукурудз (м. Львів).

Загалом в Кубку України змагалися участь 97 спортсмени з 10 областей України. Успішно в цих представницьких змаганнях національного рівня виступили акробати Львівщини. Зокрема:

Серед чоловічих груп – Кукурудз Станіслав, Яруш Тарас, Пуш Юрій та Кукурудз Владислав (м. Львів, тренери: Кукурудз К., Бенько Г., Бойко А.Б., Бойко А.М.) були найкращими у балансовій та темповій вправах і в абсолютному заліку посіли перше місце.

Серед жіночих пар - Табачинська Олександра та Пилип’як Юлія (м. Дрогобич, тренери:  Жгута Ж., Жгута О., Дмітрієв С.) були четвертими у балансовій вправі, але продемонстрували найскладнішу техніку динамічних елементів і впевнено вибороли золоті нагороди за темпову вправу. В абсолютній першості жіноча пара з Дрогобича посіли третє місце, поступившись спортсменкам з Одеської області.

- Юськів Наталія та Шутяк Ольга (м.Дрогобич, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Вагіла Т., Чопик Г., Дмітрієв С.) посіли в балансовій вправі сьоме місце, у темповій вправі – третє та в абсолютній першості виявилися четвертими.

- Чеботарьова Анастасія та Кіцера Ліліана (м. Львів, тренери: Голотко Б., Репіна Т.) посіли в балансовій вправі дев’яте місце, у темповій вправі – сьоме та в абсолютній першості стали дев’ятими.

Серед змішаних пар – Дурняк Ігор та Коверко Яна (м. Львів, ДЮСШ «Галеон», тренери: Сениця А., Сениця М.) посіли в балансовій вправі п’яте місце, у темповій вправі – третє та в абсолютній першості стали четвертими.

Серед чоловічих пар – Дребот Олег та Дребот Віталій (м. Львів, тренери: Голотко Б., Репіна Т.) посіли в балансовій вправі одинадцяте місце, у темповій вправі – дев’яте й в абсолютній першості фінішували одинадцятими.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: