Збірна команда України переможець етапу Кубка світу з авіамодельного спорту

08 травня 11:32
Переглядів: 145
авіамодельний спорт

2-4 травня в німецькому місті Біттерфельд відбувся етап Кубка світу з авіамодельного спорту.

Участь у змаганнях взяли 39 найкращих спортсменів світу з Австрії, Англії, Данії, Естонії, Іспанії, Італії, Литви, Латвії, Нідерландів, Німеччини, України, Франції та Швеції. В особистому заліку серед дорослиху класі повітряний бій (F2D) друге місце посів спортсмен з Львівщини Андрій Умрихін (м. Жовква), перше місце виборов латвійський спортсмен Боріс Ялунінс, на третьому місці киянин Станіслав Чорний.

В особистому заліку серед юніоріву класі повітряний бій перше та третє місця посіли спортсмени з міста Києва - Ілля Редюк та Дмитро Чорний відповідно, друге місце здобув данський спортсмен - Фрілз Нелсен Мортен. У командному заліку етапу Кубка світу з авіамодельного спорту перше місце посіла збірна команда України, друге місце – збірна Латвії, на третьому місці збірна команда Данії.

Збірна команда України у складі спортсменів з Макіївки (Донецька обл.), Жовкви (Львівська обл.), міст Києва та Одеси приурочили свою перемогу героям, які загинули, і патріотам, які продовжують боротися на сході та півдні України за цілісність та незалежність нашої держави!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: