Збірна Львівщини - володар Кубка України зі стрільби з лука

07 грудня 12:00
Переглядів: 153
Стрільба з лука

1-4 грудня в манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м.Львові відбувся Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів, повідомив Владлен Новаковський, провідний тренер збірної команди України зі стрільби з лука.

Цей представницький захід проведено Міністерством молоді та спорту України за вагомого сприяння управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби з лука України та Львівської обласної федерації стрільби з лука.

Цьогоріч за титул володаря Кубку України зі стрільби з лука змагалося понад 107 лучників, серед яких 3 Заслужених майстрів спорту, 23 майстри спорту міжнародного класу та 48 майстрів спорту України, котрі представляли збірні команди 8 областей України та м. Києва.

Високий спортивно-технічний рівень продемонстрували: Анастасія Павлова (Херсонська область); Тетяна Бережна (Харківська область); Катерина Шабалітова, Сергій Макаревич, Ярослав Мокринський (Львівська область); Іван Кожокарь (Чернівецька область) та ін.

Під час проведення Кубку України 2015 року троє спортсменів вперше виконали норматив майстра спорту України: Іван Кожокарь (Чернівецька область); Валерія Яковенко (Львівська область); Вероніка Літовцева (Сумська область).

За результатами загальнокомандного підсумку команди областей розташувалися таким чином:

І МІСЦЕ - ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ-2 – 356 очок

ІІ місце – Харківська область-1 – 221 очко

ІІІ місце – Чернівецька область – 201 очко.

Також додаткові бали до скарбнички Львівщини принесла перша команда Львівської області – 346 очок.

За результатами особистої першості переможцями та призерами серед жінок виявилися:

1 місце  - мсмк  ПАВЛОВА Анастасія – Херсонська, Динамо

2 місце  - змс БЕРЕЖНА Тетяна – Харківська, Динамо

3 місце  - мс ШАБАЛІТОВА Катерина – Львівська, ШВСМ-Динамо

Серед чоловіків переможцями та призерами виявилися:

1 місце  - мс  МАКАРЕВИЧ Сергій – Львівська, ЗСУ-КДЮСШ № 1 СКА

2 місце  - мсмк  МОКРИНСЬКИЙ Ярослав – Львівська, ЗСУ-ШВСМ

3 місце  - кмс КОЖОКАРЬ Іван – Чернівецька, Спартак

В командному  фінальному раунді серед жінок переможцями та призерами стали:

1- місце – Харківська - 2

2- місце – Львівська -2 в складі:  мс Шабалітова Катерина, мс Лук’янова Наталія, мс Соколенко Катерина

3- місце - Львівська -1  в складі:  мс Трапезнікова Соломія

мсмк Гнип Соломія

мс Антонова Ксенія

В командному  фінальному раунді серед чоловіків переможцями та призерами стали:

1- місце – Львівська -1 в складі:  мс Макаревич Сергій

мсмк Іваницький Георгій

мсмк Гавелко Юрій

2- місце - Львівська -2  в складі:  мсмк Мокринський Ярослав

мс Попович Максим     

 мс Філяс Ярослав

3- місце – Сумська область.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити