Збірна Стрия - командний чемпіон України 2017 року з автомодельного спорту

04 липня 22:45
Переглядів: 881
автомодельний спорт

Упродовж 30 червня - 2 липня у Стрию, на кордодромі центрального міського стадіону «Сокіл» проходив II етап чемпіонату України з автомодельного спорту (кордові моделі) серед дорослих. На цей раз до нашого міста з’їхалися близько 45 автомоделістів, які представляли команди: Стрия, Дніпра, Тернополя, Хмельницького, Запоріжжя, Черкаського ОК ТСОУ та Хмельницького МСТК ТСОУ, Христинівського РСТ.     

Слід зазначити, що у складі збірної Стрия виступали: заслужений майстер спорту (змс) України Володимир Смольніков, майстер спорту міжнародного класу (мсмк) України Ігор Сафіяник (він же головний тренер – прим. автора), мс України Сергій Ковальчук, Мс України Тарас Прядка, мс України Віктор Василенко, мс України Олександр Сорока, мс України Сергій Цибаньов, кмс України Ігор Жидік, кмс України Олексій Демідов, кмс України Володимир Сашко, кмс України Володимир Занкевич.

Організаторами цих змагань виступили: Українська федерація автомодельного спорту, Стрийська міська рада, Стрийська міська станція юних техніків.

Інформаційні спонсори: рекламно-інформаційна газета «Фортуна» та сайт «Галичина спортивна».

Змагання проводились у 10-ти класах моделей: Е-1к, Е-1, Е-2к, Е-2, Е-3в, Е-3, Е-4, Е-5, К-1, К-2.

Головний суддя змагань -  арбітр національної категорії Ірина Борщ (Стрий), головний секретар - арбітр національної категорії Віктор Качур (Київ), головний хронометрист - суддя I категорії Ярослав Кунічак (Стрий).

Як і очікувалося цікава та безкомпромісна боротьба у командному заліку за перше місце на цьому етапі розгорнулася між одвічними суперниками - командами Стрия та Черкаською ОО ТСОУ. Уже з перших етапів автомоделісти Стрия захопили лідерство і з кожним етапом  нарощували свою міць. У загальнокомандному заліку переможцями другого етапу чемпіонату України-2017 з великим відривом стала команда Стрия, в активі якої 2500 залікових очок. Друге місце посіли автомоделісти Черкаської ОО ТСОУ – 2000 очок, третє місце команда Дніпра – 1365 очок. Четверте місце на цьому етапі посіла команда Тернополя  - 1195 очок, п'яте - Хмельницька МСТК ТСОУ яка набрала 928 очок.

У індивідуальних заїздах автомоделісти «Стрий СТК ТСОУ» показали такі результати:

Переможцями  II етапу цьогорічного чемпіонату України стали – Олексій Демідов у класі моделей Е-1к (198,080 км/год.), Володимир Сашко у класі Е-2к (211,397 км/год.), Володимир Смольніков у класі Е-2 (260,133 км/год.), Олександр Сорока у класі Е-4 (288, 406 км/год.)

Друге місце посіли: Володимир Занкевич у класі Е-2к (208,942 км/год.)Андрій Смольніков у класі Е-3 (286,931 км/год.), Олександр Сорока у класі Е-5 (319,051 км/год.).

Третє місце виборов Тарас Прядка у класі Е-3b (248,582 км/год.). Слід зазначити, що серед усіх учасників II етапу була  єдина представниця найкращої половини людства - першорозрядниця Анна Булка, яка представляла команду міста Дніпра. До речі, вона у класі кордових моделей Е -2к зуміла посісти почесне четверте місце  - показавши швидкість 182,777 км/год. За сумою двої етапів визначилися чемпіони та призери цьогорічного чемпіонату України:

клас К-1: Олександр Очколяс (Черкаський ОЦНТТУМ), Володимир Сашко (Стрий), Анатолій Сізов (Дніпро);

клас К-2: Олексій Куршаков (Черкаський ОЦНТТУМ), Назар Дзидзан (Стрий), Вадим Катерняк (Хмельницький ОЦНТТУМ);

клас Е-1к: Олексій Демідов (Стрий), Ярослав Хилик, Олександр Кокудак (обидва - Черкаська ОО ТСОУ);

клас Е-2к: Володимир Сашко, Володимир Занкевич (обидва - Стрий), Олександр Кокудак (Черкаська ОО ТСОУ);

клас Е-1: Андрій Якимів (Тернопіль), Віктор Лисенко, Микола Лисенко (обидва - Черкаський МСТК),

клас Е-2: Андрій Абрамик (Тернопіль), Володимир Смольніков (Стрий), Євген Крачун (Хмельницький МСТК);

клас Е-3b: Тарас Прядка (Стрий), Віктор Лисенко (Черкаська МСТК); Ігор Сафіяник (Стрий);

клас Е-3: Андрій Якимів (Тернопіль), Андрій Смольніков (Стрий), Сергій Хасанов (Хмельницький МСТК);

клас Е-4: Олександр Сорока (Стрий), Володимир Томілов (Дніпро), Валерій Вагін (Христинівська РСТ);

клас Е-5: Олександр Сорока (Стрий), Олександр Сенченко (Запоріжжя), Юрій Лисак (Дніпро).

У загальнокомандному заліку як і очікувалося чемпіоном України вже вкотре стала збірна Стрия, яка зуміла набрати 5000 очок за сумою двох етапів. Друге місце посіли автомоделісти Черкаського ОК ТСОУ - 2958 очок, третє у команди Тернополя - 2522 очка. Четверте місце у збірної Дніпра - 2211 очок, п'яте - у збірної Хмельницького МСТК ТСОУ - 1717 очок.   

Переможці та призери чемпіонату України 2017 року отримали з рук Віктора Качура та Ірини Борщ кубки, медалі, грамоти.

Слід відзначити, що з  2 по 6 серпня ц. р. у Стрию, на одному із найкращих європейських кордодромів, який розташований на центральному міському стадіоні "Сокіл" втретє в історії українського автомодельного спорту та спортивного Стрия відбудеться чемпіонат Європи-2017 з автомодельного спорту. Хотів би зазначити, що національна збірна України з автомодельного спорту в складі якої виступають 7 стрийських автомоделістів є діючим чемпіоном Європи та світу в командному заліку.

Запрошуємо стриян та гостей міста прийти і підтримати національну збірну України. Бажаємо нашим українським спортсменам вдалих стартів та блискавичних перемог на цьому європейському спортивному форумі. Хай щастить їм в цьому!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: