Збірна Стрийщини – чемпіони Львівщини 2014 року серед ветеранів

08 квітня 20:53
Переглядів: 287
гирьовий спорт
15-16 березня у м. Львові відбувся чемпіонат Львівщини з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, в яких взяли участь 120 спортсменів.  Ці змагання відбулися у вікових групах: юнаки, дорослі та ветерани. Честь Стрийщини на цих обласних змаганнях захищали гирьовики команди с. Йосиповичі.

У розмові зі мною капітан збірної Стрийщини, майстер спорту України Василь Лапай відзначив, що не дивлячись на жорстку конкуренцію з боку іменитих та титулованих суперників, команда Стрийщини зуміла показати добрі результати. Так,  серед дорослих учасників третє місце вибороли Василь Лапай (вагова категорія до 73 кг), який  зумів 24-кг гирю у поштовху підняти 77 разів, а у ривку – 137 разів та Євген Магомета (в/к до 95 кг), який зумів таку  ж саму гирю у поштову підняти 91 раз, а у ривку – 175 разів.
 
Дещо не дотягли до п’єдесталу ще два представники збірної Стрийщини. Так у в/к до 85 кг чільну шістку кращих замкнув Ігор Сенів, який у поштовху підняв  півторапудову гирю 57 разів,  а у ривку – 221 раз, випередивши усіх майстрів спорту України. П’яте місце у ваговій категорії до 95 кг посів Любомир Василишин, який у поштовху зумів над головою підняти гирю 81 раз, а у ривку – 140 разів.На превеликий жаль, у загальнокомандному заліку збірна Стрийщини посіла лише четверте місце, так як у залік зараховувалися результати семи спортменів, а Стрийщина була представлена лишеп’ятьма.
 
Зате серед ветеранів гирьовики Стрийщини не мали собі рівних. Усі шестеро гирьовиків-ветеранів команди Стрийщини у своїх вагових категоріях були у призовій трійці, а четверо з них стали чемпіонами Львівщини в особистому заліку. Це: Василь Лапай(в/к 73 кг), Андрій Павлів (в/к 85 кг), Євген Магомета (в/к 95 кг) та Степан Джурин (в/к + 95 кг). Віце-чемпіоном Львівщини став Любомир Василишин (в/к 95 кг). У загальнокомандному заліку чемпіонами Львівщини впевнено стала збірна Стрийщини, яка випередила відповідно команди Дрогобицького району та Львова. 
 
Переможці та призери обласного чемпіонату були нагороджені кубками, медалями  дипломами.
 
Наші спортсмени висловлюють слова щирої подяки виконкому Йосиповицької сільської ради за допомогу у підготовці та поїздці на цей обласний чемпіонат.
 
На даний час гирьовики команди с. Йосиповичі наполегливо тренуються та готуються до нових стартів.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: