Збірна Тернопільщини виборола два золота на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні

30 січня 11:05
Переглядів: 252
Іван Стребков

У Запоріжжі завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Перший у новому сезоні офіційний старт виявився доволі вдалим для тернопільських майстрів «королеви спорту». Зачин ще в понеділок зробив досвідчений Андрій Бородкін, який упевнено виграв суперечку штовхальників ядра, випередивши найближчого переслідувача більше ніж на метр. А невдовзі й підопічний тренерського подружжя Михайла і Тетяни Борейків Іван Стребков завоював першу свою медаль, фінішувавши другим у забігу на 1500 метрів.

Учора ж в обідню пору Іван Стребков виборов друге для збірної Тернопільщини «золото», без проблем здолавши конкурентів на дистанції 3000 метрів. Причому перевага нашого атлета була ще більш відчутною, ніж у секторі для штовхання ядра. Єдиному Іванові вдалося підкорити майстрівський норматив — 8 хвилин 05,54 секунди. Відомий бігун Сергій Лебідь сказав, що так швидко в манежі «Запоріжсталі» ще ніхто не бігав.

А перед цим забігом як Івана Стребкова, так і Михайла Борейка потішила ще й Наталія Солтан. Незважаючи на юніорський вік, студентка Тернопільського національного педагогічного зуміла в компанії дорослих вибороти на цій же дистанції «бронзу».

Чемпіони України Андрій БОРОДКІН та Іван СТРЕБКОВ.

Успішно виступили й інші тернопільські атлети. Залікові очки принесли Дмитро Чорнота (п’ятий у потрійному стрибку), Андрій Здебський (шостий у бігу на 3000 м із перешкодами), Руслан Даньків (сьомий у бігу на 3000 м із перешкодами і на 3000 м), Оксана Ралько (десята на 400-метрівці), Віра Зозуля. Олеся Каленська і Христина Михайлишин, які в спортивній ходьбі фінішували на 9-11 місцях. Командою збірна Тернопільщини посіла десяте місце.

Тим часом до Запоріжжя вже відбули молодші тернопільські легкоатлети. Чемпіонат України в приміщенні серед юнаків і дівчат 1997 року народження та молодших відбудеться 30–31 січня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: