Збірна України виграла чемпіонат Європи зі стрільби з лука

03 березня 09:30
Переглядів: 651
palekha

Вчора 02 березня 2013 року в останній день  змагань скарбничка збірної команди України збільшилась на золоті нагороди.

В особистому заліку серед юніорок спортсменка збірної України, представниця львівської області – Мар’яна Струк (КДЮСШ № 1, СКА) у фінальних змаганнях з рахунком 7 : 3 перемагає  представницю збірної Туреччини Актуну Азбук та здобуває свій перший титул на міжнародній арені -  чемпіонка Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед юніорок.

Ще одну золоту нагороду та титул чемпіона Європи серед юніорів перемогою в перестрілці «9» на «10» над італійцем Лукою Мараном  здобуває Валентин Куций (Сумська обл..).

 Також не обійшлося без баталій у фіналі командних змагань у стрільби з блочного лука серед юніорів, де збірна команда Україна в складі Михайло Божко та двох львів’ян Владислава Большакова, Ігоря Кардаша з рахунком 227 : 227 тільки в перестрілці                «28» на «29» перемагають  команду Російської Федерації та здобувають командне золото чемпіонату Європи. 

Серед жінок збірна команда України в складі львів’янки Катерини Палехи, Вікторії Коваль (Харківська обл..) та Лідії Січеннікової (Чернівецька обл..) у фіналі зустрілась зі збірною командою Італії де з рахунком 226 : 226, тільки  в перестрілці «30» на «30» здобувають яскраву перемогу над суперницями та  І місце в командних змаганнях серед жінок.

Команда юніорок в складі двох львів’янок Вероніки Марченко, чинної чемпіонки Європи Мар’яни Струк та Анастасії Павлової (Херсонська обл..) програючи п’ять очок збірній Росії після двох серій, зуміли перебороти хід фінальної зустрічі на свою користь і  з рахунком 221 : 224 очки, здобути командне золото чемпіонату Європи серед юніорок.

ЗА ПІДСУМКАМИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА В ПРИМІЩЕННІ ЗБІРНА КОМАНДА УКРАЇНИ В АКТИВІ ЯКОЇ  П’ЯТЬ ЗОЛОТИХ ТА ОДНА БРОНЗОВА НАГОРОДИ - СВЯТКУЄ ПЕРЕМОГУ ТА І МІСЦЕ В ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: