Збірна викладачів ЛДУФК - бронзові призери футбольного турніру

01 лютого 21:30
Переглядів: 224
ЛДУФК

26 січня 2017 року на спортивній базі ЛНУ ім. І.Франка відбувся кубок з міні-футболу, присвячений пам’яті завідувача кафедри фізичного виховання та спорту, професора Володимира Осінчука.

У турнірі взяли участь представники професорсько-викладацького складу шести вищих навчальних закладів: Львівського державного університету фізичної культури, Львівського національного університету ім. І. Франка, Національного університету«Львівська Політехніка», Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного, Національного лісотехнічного університету Українита Дрогобицького державного педагогічного університету.

В результаті жеребкування до групи А потрапили команди дрогобицького Педуніверситету, Академії сухопутних військ та ЛДУФК. У групі Б зіграли команди ЛНУ ім. І. Франка, НУ «Львівської Політехніки» та Лісотехнічого університету.

Кожен матч складався з двох таймів по 10 хвилин. Переможці груп одразу зіграли між собою у фіналі, а команди, що посіли другі місця – у матчі за третє місце.

Отож, перше місце посіла команда дрогобицького Педуніверситету, на другій сходинці розмістилися господарі турніру – ЛНУім. І. Франка.

А бронзовими призерами турніру стала збірна команда викладачів ЛДУФК. Щодо матчів нашої команди, то першу гру виграли з рахунком 2:0 у команди Академії сухопутних військ, у другій грі з рахунком 0:2 поступилися дрогобицькій команді. А в боротьбі за третє місцез командою Лісотехнічного університету перемогли з рахунком 3:2.

Отож, зіркову команду нашого спортивного вишу представляли викладачі кафедри футболу: завідувач кафедри Андрій Дулібський, Ігор Ріпак (декан факультету спорту), Богдан Хоркавий, Ігор Карпа та випускники цієї кафедри Тарас Когут і Павло Костюк, завідувач кафедри атлетичних видів спорту Федір Загура, викладач кафедр олімпійської освіти і стрільби та технічних видів спорту Антон Литвинець та викладач кафедри легкої атлетики Василь Західний (заст. декана факультету спорту).

Ще одним досягненням для команди ЛДУФК стало те, що суддівська колегія визнала Богдана Хоркавого кращим захисником турніру.

Очікуємо, що наступного року бронзові досягнення сягнуть золотої сходинки і вкотре підкреслять реноме нашого університету. І зрештою, футбол – не просто гра. Це мистецтво, яке дає натхнення до нових звершень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: