«Зелено-білі» у Криму стануть «червоно-чорними»

19 березня 11:18
Переглядів: 237
Default Image

У матчі 22-го туру Прем’єр-ліги львівські «карпати» гратимуть у Сімферополі проти ПФК «Севастополь». Зважаючи на те, що господарі вийдуть на поле у білій формі, «Карпати» гратимуть у резервному, червоно-чорному комплекті.

Ці барви використовувалися львів’янами наприкінці 90-их і сприймалися уболівальниками на ура. І зараз фани «Карпат» залюбки купують червоно-чорні футболки, навіть незважаючи на те, що команда вже понад десять років у цій формі не грала. Востаннє ж футболісти «Карпат» одягали червоно-чорну амуніцію на фінал Кубка України у 1999 році, коли грали проти київського «Динамо».

Нагадаємо, що вибір саме таких кольорів резервної форми - своєрідний реверанс у бік кольористики національно-визвольного руху за свободу України. Загальновідомо, що уболівальники «Карпат» шанують славне минуле свого краю, тож недаремно ця пошана знайшла своє відображення у новій формі провідної команди регіону. Окрім того, червона-чорна форма є логічним продовженням повернення «Карпат» до своїх традицій. Як відомо, два роки тому клуб на прохання уболівальників повернув команді легендарну смугасту зелено-білу форму. Згодом прийшла черга форми червоно-чорної, в якій карпатівці виступали у сезонах 1996-1997 років.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: